Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó kapcsolatban vagyok a lányokkal, és egyaránt a fiukkal is. Lányokkal nagyon sokat hülyülök beszélgetünk, elmondunk egymásnak sok mindet. De mindig csak egy jó barát leszek számukra. Hogyan tudnék tovább jutni? 16/F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tovább kell jutni hanem helyette kell. Ha 1x barát vagy egy lánynak már nem fogsz tetszeni neki :( Alapból úgy kell hozzáállni mint aki fel akarja szedni, nem mint aki barátkozni akar!
2011. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt szoktak mondani hogy fiu es lany kozott nemmindig tart egy barati kapcsolat egyszer vagy az egyik vagy a masik tobbbet akar es ilyenkor leszoktak ulni es megbeszelik a dolgokat. ha tenyleg van egy baratnod akivel csak barati kapcsolatba vagy de nagyon tetszik neked es jol ki is josztok a legjobb ha leulnel vele es megmondanad neki
2011. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem tudják, hogy összejönnék velük. Meg én is azt hogy nem jövök be nekik. De eddig mindegyikkel nagyon jó barátságba vagyok, és elmesélik a fiú gondjaikat meg ilyenek... Ha megismerek egy lányt azzal is szinte ez a helyzet. Megbízunk egymásban, kiönti a szivét nekem. De ő nem is gondol arra hogy esetleg velem...
2011. máj. 9. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy nem, mert amint kiönti a szívét a fiúgondokról te leszel a "lelki szemetesláda" és ha eljutottál idáig, a barát zónáig, onnan sajnos nincs kilépés.

sajnos bebuktam párszor ezt én is.

sok sikert

21F

2011. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudnám elkerülni!!??? :D
2011. máj. 9. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:

3-4-5.találkozáskor/beszélgetéskor/msnezéskor stb. randira hívod.addig van ideje eldönteni hogy akar-e valamit.

Ha igent mond, sínen vagy, ha nemet akkor akár egy évig is próbálkozhatsz.

Sajnos anno én sokáig hajtottam a semmit,sok időt vesztegettem amit megbántam 100szor

hajrá

21F

2011. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!