Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elküldjem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elküldjem neki?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy pasival eddig kétszer taliztunk,már volt szex is.Kért tőlem képet,amin max. bugyi van rajtam.

Csináltam is,csak van a mellkasomon 2-3 piros pötty(kiütés).

Szerintetek így nem fog tetszeni neki a kép.


2010. nov. 13. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha nem oda, akkor a napiszarra, netszarra...soroljuk még? még csak 2-szer találkoztatok, az ok, h lefeküdtetek, de meg is bízol benne ennyire? én 2 hónapja járok vkivel, mégsem küldtem neki ilyen képet, és nem is fogok (akár házasok leszünk, akár nem)
2010. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
olyan képet küldj,amin csak bugyi,cicifix meg zokni-szandál kombó van..tuti tetszeni fog neki és rá ránt a brácsára
2010. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Kétszer találkoztatok,és megba.zattad vele magad! A mai csitriknek semmi tartásuk nincs...Ezek után teljesen mindegy,hogy elküldöd e szánalmas képedet!
2010. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem küldene képeket egy lány magáról, 100% lenne hogy nem küldeném be semmilyen oldalra , abban hogy küld magáról képet(ket) abból az is lejön hogy bízik bennem azaz bizalommal küldi ezt el, és gondoljatok bele a helyzetébe, akármit is tesz mégis mivel érdemelné ki hogy felkerüljön egy ilyen értelmetlen oldalra ? ráadásul akár nesztelen akár félmeztelen KÉpeivel..Ez olyan dolog hogy ameddig nem törik el a gördeszkalap addig használjuk, de ahogy eltörik kidobjuk.. nem pedig elrakjuk és az élményeket az emlékeket megtartjuk benne..gondolom értitek mire célzok ezzel a példával.. na meg egy megszerzett bizalmat akár utáljuk a másik félt, szerintem elég rossz dolog el veszíteni a megszerzett bizalmat..
2010. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
soha az életben senkinek nem küldenék meztelen képet :D elég ha mindenki csak 1 embernek küldi tovább:D..
2010. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!