Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldjem neki a telefonszámom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldjem neki a telefonszámomat Facebookon üzenetben vagy E-MAIL-ben?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akinek van Facebookja meg tudom az E-mail-ét is de eddig még nem sokat beszélgettünk de szeretnék vele megismerkedni de akár összejönni is.
2010. aug. 2. 02:01
 1/7 StephanieXx ***** válasza:

Ha lány vagy,akkor várd amíg Ő kéri el.FONTOS

Ha fiú,akkor meg :D:D Nehogy.

2010. aug. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt 15F vagyok.
2010. aug. 2. 02:06
 3/7 Atlius válasza:
Ne légy már butus, a választ te magad is tudod. Az osztálytársad, tehát naponta találkoztatok a suliidőben. Ha ez a vonzódás már akkor is alakulófélben volt a részedről, akkor látnod kellett, hogy észrevett e téged, tetszettél e neki mint barát, vagy mint férfi. Ezek után tudni fogod a választ. Ha mégsem, akkor is tegyél egy próbát, ha finoman, puhatolózóan kérdezgeted, hogy tetszel e neki, akkor hülyének sem fog nézni akkor sem, ha a válasza nemleges.
2010. aug. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatom olyan volt, hogy sulitárs, nem vonzott de mivel a suliban mindenki ismer mindenkit, ezért könnyen tudtunk barátkozni meg járni haverokkal ide-oda.. egyszercsak láttam, hogy felvett msn-re onnantól kezdve kedveltem meg, hogy egymás közt tudtunk beszélni, a kapcsolat 1 hónapig tartott, de tapasztalatok miatt megérte. nem, nem dugtam meg...
2010. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elküldöd egy _lánynak_ a telefonszámodat, hogy ő hívjon vagy írjon? Szerintem te egy lúzer vagy, ha ezt várod el.
2010. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HÜLYE!
2010. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább te kérd el az ő számát,ez olyan mintha megkérnéd hogy vegyen neked valamit...
2010. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!