Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nagyon nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon nem tetszik ebben nekem! Érezz még valamit? Vélemény?

Figyelt kérdés

A volt párommal 4évig voltunk együtt.Végül közös megegyezés alapján elváltak útjaink, mert már nem bírtuk egymás mellett.Sok volt a veszekedés!!

Van neki egy új kapcsolata, már nekem is van.Ha látjuk egymást ő nem köszön így hát én is mert félek hogy nem viszonozza.

Na és ő többször bemegy a munkahelyemre (élelmiszer üzlet)

na és feltűnően nézi a kolléganőimet, minthogyha azt akarná hogy visszamondják a csajok nekem hogy látták az EX-em a barátnőjével.

Na de ami ma történt túllép mindenen.

Anyukám vásárolni volt, odament hozzá elkezdett vele beszélgetni érdekes hogy soha nem bírta anyukámat.

Szerintem azt akarja elérni hogy minden gondolatában én legyek, hogy mindenki mondja nekem hogy látta meg gondolhatta hogy anya úgyis mondja majd nekem.

Lehetséges még érez valamit??Vagy mit akar??


2010. nov. 13. 13:52
 1/2 Moszuke ***** válasza:
89%

nem tök mind1 mit akar az exed, vagy hogy mit érez?? ki a f*szt érdekel?


már van valakid.. lépjél már túl.. vagy akkor dobd a mostani párod ha nem szereted.. f*szt kell játszani másokkal köcsög..-.-"

nincs ló akkor a szamár is jó mi? széééép. legyé' büszke magadra testvír'

2010. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző válaszadó: lájk :)
2010. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!