Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát én ezt nem értem! Hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát én ezt nem értem! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik nekem és neki is tetszek mindig beszélgetünk rám is ír msn-en, de van amikor nem :S Ma is rejtve volt ( az egyik barátom mondta mivel vele beszélt) és csak akkor jelentkezett be amikor a másik csaj azaz elenfelem. Mit akar most? :s
2010. nov. 12. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellenfeled? LOL!
2010. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Válaszokat kérek..
2010. nov. 12. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,ne kombinálj már!Oké,hogy akkor változtatta meg az állapotát elérhetőre miután a csaj bejelentkezett,de ez csak egy dolog!

Nekem is volt már olyan,hogy csak rejtve voltam,mert fentt volt valaki,aki számomra fontos,de akkor éppen nem akartam beszélni vele és ha elérhetőbe lettem volna tuti rám írt volna,én pedig megbántottam volna.Utána magyarázhattam volna,bocsánatot kérhettem volna tőle...Úgyhogy inkább rejtettbe voltam.


Ne kombinálj és ne gondolkozz ezen.Ez csak egy dolog...Ettől függetlenül lehet,hogy tetszel neki,de lehet,hogy a másik lány tetszik neki.

2010. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!