Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már komolyan nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már komolyan nem értem magamat. Most akkor mi van?!

Figyelt kérdés

Röviden a történet:

Január körül, találkoztam egy fiúval, akit rögtön megszerettem. Nagyon jó barátok voltunk... Júniusban el is mondtam neki, hogy szeretem, mert a barátaim, és köztük a srác húga is, azt mondta, hogy kölcsönös az érzés. Erre azt válaszolta, hogy én is szimpi vagyok neki.

Egy-két hét után találkoztam a húgával, aki azt mondta, hogy azon gondolkodik a srác, hogy megkérdezze-e tőlem, hogy "Járunk-e?" (Ez a 'járunk' szó nekem olyan ridegnek tűnik, de nem tudtam máshogy megfogalmazni, perpill.) Ennek örültem.. Vártam-vártam-vártam, semmi, ezért megkérdeztem én... Nos.. Aztán kiderült, hogy nem Ő olvasta el az SMS-t, hanem a haverja.(Tudom, tudom.. Nem sms téma, de 50 km-re lakunk egymástól, és csak szombatonként tudtunk találkozni, ezért szemtől szemben nem tudtam volna megkérdezni, mert amikor megírtam neki, valami hatalmas bátorság jött rám..) Aztán végül nem tudta meg a srác, amit kérdezni akartam tőle..

Utána megtettem életem eddigi legnagyobb hibáját!

Feltörtem a közösségi portálját, mert meg akartam tudni, hogy mit mond ellenem az egyik barátja, aki engem utál, és én is Őt.

Kiderült, hogy én törtem fel, és most utál..

Ez mind Júliusban volt.


Most November van.. Amikor a húga megmondta, hogy a srác utál, "robottá változtam". Ezalatt azt értem, hogy előtte 3-4-es tanuló voltam, 2-es magatartással, a tanárok réme, a "menőcsaj", most meg.. *5-ös tanuló, *5-ös magatartás, én vagyok a zárkózott, a "szürke kisegér" akit senki sem ismer. Egész nap a tanulással, és az írással vagyok elfoglalva..

Eddig nem is nagyon foglalkoztam vele, néha-néha eszembe jutott, de már legalább 2 hete ezen rágódok.. Mintha visszajöttek volna a régi érzések.. Nem értem magam...

Miért foglalkoztat most ez a dolog? És miért van az, hogyha visszagondolok a jó emlékekre, akkor legszívesebben sírnék? Miért váltottam így "tanulós" üzemmódra hirtelen? Ez miatt?


2011. nov. 14. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ez neked rövid?

hú ha...

2011. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tudod te hogy ez miatt, csak nehéz bevallani magadnak, ha más probléma lenne a háttérben, eszedbe se jutna ez..

bocsánatot kértél tőle?

ha nem akkor szerintem meg kéne tenned, így is sokat várt rád, nem hiszem hogy jóban lennétek ezután, de megkönnyebbülnél.

sok sikert! és utána lépj tovább..

2011. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg kérj bocsánatot, egyébként nekem az nem tiszta, hogy miért nem olvasta el a smst.:o
2011. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clown666 válasza:
mióta nincs az a csávó nem vagy cyberhülyegyerek örülj neki
2011. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!