Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit néztek meg először egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit néztek meg először egy férfin?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 15:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
szem,szemöldök,meg ugy mindent arc arcán:D
2010. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

szem,haj,arc,kéz,és öltözék.

de az öltözék az néha nem fontos nálam.

L,18

2010. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Az arcát...
2010. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

arc

kéz

cipő

2010. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a szemét :) Aztán a fenekét :DD Imádom nézni a férfi fenekeket :D
2010. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

tegnap már volt egy ilyen kérdés :D

de cipő arc meeg öltözködési stílus

2010. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Na ne szopassatok már. Én mindig a lányok kezét nézem meg először. Onnantól tudok igazából elképzelni valamit ha az szép. Ha meg ilyen 2 mm-es körme van akkor hányingerem lesz kb. De eddig csak egy olyan lány volt aki ugyanígy volt ezzel csak ő a férfiaknál nézte, és nem kapásból lehülyézett emiatt. :D
2010. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
én az arcot, orrot (szerintem cuki ha valakinek nagyobb orra van), nyak - imádom ha látszik egy férfi ádámcsutkája az nagyon szexi, öltözködés, és így kb ennyi.
2010. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
a kezét mért?:O mért fontos? mit néztek rajta?:O
2010. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég összetett, sokmindent.

Attól függ, ha például szép dús haja van, a többi testrész pedig mondjuk átlagos, de nagyobb az orra akkor az orr meg ha haj kiegyensúlyozzák egymást.Természetesen szem, de szerintem mindenkinek az a legszebb testrésze, mindenkinek más és szép, szóval fölösleges először azt nézni.egy kéz tényleg lehet nagyon szexi, vagy egy száj, illetve ha valakinek eres az alkarja az is valamiért tetszik.


Tehát a válasz a kérdésedre, azt nézem először, ami szép rajta, és megfogja tekintetem:)

2010. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!