Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy most nincs barátnőm. Volt mostanában pár lehetőségem amikor is, ha akartam volna lehetett volna, de mikor a lehetőség adódott elgondolkoztam, azon hogy igazából biztos kell e nekem az, hogy bárkinek is be keljen számolnom, a hol létemről, illetve, hogy mit csinálok.Ezért több lehetőséget inkább hagytam. Normális ez szerintetek?
2010. nov. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
hát 26 évesen azért a többsége szeretne komoly kapcsolatot...
2010. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de valahogy nekem az nem hiányzik, hogy bárkinek be keljen számolnom dolgaimról. Amúgy még komoly kapcsolatom se nagyon volt. Ami hosszabb is volt az se egy huzamba tartott, hanem abban többszöri szakítás volt.
2010. nov. 11. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt megértem, hogy nem akarsz beszámolót tartani minden egyes lépésedről. olyan kapcsolatot kell ápolni, ahol a te igényeid, akaratod is érvényesülnek.

én is egyébként így vagyok vele, hogy azért szeretném megtartani a szabadságomat egy kapcsolatban, ez teljesen normális. de ha valaki mellett úgymond elkötelezed magad, azért vannak bizonyos elvárások a másikkal szemben. nem hinném, hogy te nagyon szeretnéd, ha a leendő barátnőd pl elmegy úgy bulizni,

hogy: őőő, holnap elmegyek csajos buliba, majd holnap hívlak.

azért biztos téged is piszkálna, hogy miért nem akarja, hogy vele menj, vagy másnap miért nem beszél a buliról stb stb.

én sem számolnék be minden pillanatomról a páromnak, de természetes, hogy leadom azért az infót, ha már őt választottam páromul:)

2010. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha párkapcsolatban élsz az nem beszámolás, hanem beszélgetés maximum. a beszámolás olyan ovis dolog, mint amikor anyuci megkérdezi mi votl a suliban. na ne már h a párodnak is ilyennel tartoznál:P és nemtom normális e, én majdnem három éve élek kapcsolatban, 21 éves vagyok és a párom is ennyi:P nálunk ilyen beszámoltatás nem volt még:P oylan igen h aggódtunk egymásért, pl ha későig maradt vki ki, de akkor hazaérve megcsörgettük a másikat, az tudta h minden oké, és másnap beszéltünk. de ez nem beszámoltatás, ez szeretet:)


21 L

2010. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19:14es soha nem érdekelt ha elment bulizni csak úgy a párom. Sőt valahol szerintem az kell is. A beszámolás alatt pedig nem azt értem, hogy mi történik vele aznap, hanem pl. hogy most mért pont a barátaiddal mész bulizni és mért nem velem vagy.Az utolsó kapcsolataimban is ez volt a probléma, hogy nem tudtak ezen változtatni, hogy én mentem akkor is ha ők nem akartak mert nem volt kedvük.
2010. nov. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!