Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a lányok reakciója...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a lányok reakciója arra, ha holnaptól kezdve az összes fiú és férfi kifogástalan úriemberré változna?

Figyelt kérdés

Sokszor eszembe jutott már ez a kérdés. Természetesen ez nem valósulhat meg soha, de fikció szintjén azért el tudjuk képzelni.

A lányok gyakran panaszkodnak a mi tapló viselkedésünkre, beszédünkre, stílusunkra. De mi lenne, ha mindez egycsapásra megváltozna?

A srácok nem szólogatnának be, hogy "de jó segged van!" Nem fütyölnének és nem fordulnának állandóan utánuk. Nem taperolnák le egyiket sem.Nem akarnák azonnal lefektetni őket, hanem várnának szépen, olyan Pató Pál-féle "ejj, ráérünk arra még!" stílusban.

Mindig előzékenyek és udvariasak lennének. Semmilyen névnap, születésnap, évforduló nem menne feledésbe. Segítenének a házimunkában, nem mennének el a haverokkal mindig sörözni vagy meccset nézni, minden lelki bajban segítenének, stb, stb...

Gondolom, ez lenne a kánaán a csajoknak. Vagy talán mégsem? :)

Mit gondoltok?


2010. nov. 11. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen fiú vagyok!Nem vicc,én utálom a sört,nem fütyülök a lányok után,nem akarom megfektetni őket azonnal stb.


20/F

2010. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez eddig rendben van, de nem is ez a lényeg. Te ilyen vagy, sokan mások meg nem ilyenek. De ha kivétel nélkül csak a magadfajta srácok léteznének, az lenne egy érdekes helyzet.
2010. nov. 11. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki megőrülne. Az emberi természet része a mindig más - új dolog keresése, egy idő után rohadt unalmas lenne, ha mindenki egyforma.
2010. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is hasonlítok erre, de szerintem nagyon nem ez jön be a fiatalabb lányoknak :D Inkább a rosszfiúk.. :/
2010. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hú részemről ez jó lenne.:) vagy ha nem is minden fiú, de egy picit többen lehetnének:): D
2010. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 18:49 én ilyen vok és sztm még sokan mások is :D de most nem ez a "menő" ;)
2010. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem ez a menő...ja az idióták körében nem...de egy normális ember számára igen...:)
2010. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nők 99%-a inkább leszbikussá válna...
2010. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, én is pontosan erre gondoltam. :)
2010. nov. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!