Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy önbizalom hiányos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
neked miben nyilvánul meg, s milyen hátrányait észleled?
2010. nov. 9. 21:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
mert túl sokat várnak el az emberek egymástól. és hiába nem érdekel mit gondolnak mások, tudat alatt mégis. :] na ezért
2010. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha nem oszom, akkor zárkózott vagyok, nem tudok értelmesen beszélni,és félek, h nem vagyok elég jó
2010. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok, nem tudok kommunikálni, rövid és vékony a farkam, stb, stb

21F

2010. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Lassan nincs senki körülöttem, akire azt mondanám, hogy érdekes ember. Semmi sikerélmény tanulásban. A jövőmre nézve sincs sok reményem. Minden napom unalmas és fogalmam sincs, hogyan tehetném érdekessé. Bár ez talán nem önbizalom hiány kategória. Csak szimpla kiábrándultság az életből.
2010. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
30%
hu hallod ezt a sok selejtet :D
2010. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: örüljél, több csaj jut neked:P
2010. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

De életunt mindenki...

:)

a kisfarkúak kenegessék paprikával, a többiek meg csiklandoztassák meg magukat::D:D:D

2010. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert bulímiás vagyok, és ez alapvetően megnöveli a szégyenérzetemet, már önmagában a hányás ténye is.
2010. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
mert rusnya vok
2010. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mert nem születtem istennek..és én is ugyanúgy meghalok mint mindenki más aztán 100 év múlva még az emlékem sem él senkiben sem és ha majd a sírom előtt elmennek az emberek csak egy nevet és (születés-halál) dátumot látnak.

Sőt..lejár a sír érvényessége és felszámolják aztán mást temetnek oda és én végleg eltűnök a semmibe..mint ha sose éltem volna ezen a világon.

Ez gáz...na jó ez nem önbizalom hiány, de jó lenne minden és mindenki felett állni...na meg persze lehetnék izmosabb, magasabb, okosabb, sármosabb, ..szóval a szokásos.

2010. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!