Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy önbizalom hiányos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
neked miben nyilvánul meg, s milyen hátrányait észleled?
2010. nov. 9. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem vagyok annyira nyitott az emberek felé, bár nagyon sokan barátkoznak velem, akkor kapok egy kis önbizalmat, viszont van mikor nagyon pattanásos az arcom, ki se merek így menni a folyosóra, és persze megváltoztatja a viselkedésem is :(
2010. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kicsi a mellem ez a barátom felé irányuló önbizalom hiányosságom de egyébként nincs különösebb bajom..:)
2010. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
hát először bennem van hogy megcsinálom, aztán meg hogy hogyan is gondolhattam ezt...
2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ha bemegyek valahová és néznek az meberek pl suli akk vagy a földet nézem vagy ilyesmi.. gondlom ha szép lennék akk nem zavarna.. na és látod.. azt mondják nekem h szép vok,peodg most is csúnyának mutattam be magam..
2010. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A fogaim miatt, elöl hézag van a fogam közt és ez Engem nagyon hátráltat. Amúgy rajta vagyok, most csináltatok fogszabályzót.
2010. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
honnan veszed h az vagyok?
2010. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szürke hétköznapok , semmi extra... bemegyek a suliba és végig ülöm a szünetben nem történik semmi mindenki elvan csak én nem nincs jó humorérzékem szerintem így nem merek nagyon hozzá szólni a dolgokhoz mert félek h szar lesz és csak gázabb leszek
2010. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
túl sokat pókerezek ezért mikkor kérdez a csaj akkor azt felelem raise all in és ők erre fold de örökre
2010. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Zárkózott vagyok, csöndes, mindig a földet nézem, próbálok úgy csinálni mintha ott sem lennék, nem húzom ki magam. Engem zavar, hogy magas vagyok, 178 cm, és szinte mindenki alacsonyabb nálam. Sokszor még a pasik is, de a lányok 90%-a tuti. Meg másokat mindig jobbnak látok mint magamat...
2010. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
mert dadogok
2010. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!