Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne lassan egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne lassan egy kapcsolat, szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
15/f 188cm 90-100kg közöt 16cm es péniszel és életemben nem volt barátnöm. gáz?
2010. nov. 9. 19:51
 1/9 anonim válasza:
100%
Ne így állj hozzá hogy most kell...arra várnod kell, és majd jön...tapasztalatból mondom hogy az hogy most én kinézek magamnak valakit és azzal összejövök nem jó megoldás
2010. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A külső nem minden, nem úgy mész oda egy csajhoz, hogy :szia 16 cmes a p*csöm...-.-"
2010. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó gondoltam :D
2010. nov. 9. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy sovány.
2010. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
valami értelmesebb kommentre gondoltam.
2010. nov. 9. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz a súlyod sem, ha ebből azért izom is van. :)


De tényleg nem ezen múlik a dolog, h x cm a péniszed, már bocsi.

Hanem! 15 éves vagy!! Mit szeretnél ilyenkor? Nehogy azért aggódj már, h ennyi évesen nem volt még barátnőd!!

Azt majd az élet hozza, de ha neked már ilyenkor hiányzik (ami nem kizárt), akkor járj el ide-oda társasággal ismerkedni..stb.

De először is, ugye azt tudod, h magadat kell elfogadnod?

Ezzel ugye tisztában vagy?


Egyébként gondolj bele, h én 18L vagyok (és most lerhatnám még, h jó alakom van, nagy mellem, szép szemem, stb), mégsem volt még egy normális kapcsolatom sem...ez nem ettől függ, mégegyszer mondom!

2010. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eddig ez a legjobb válasz köszi :)
2010. nov. 9. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
az majd jön ne aggódj, és amúgy is nem attól lesz valaki hipernagy ász, hogy 16 évesen 100000000000 csaja volt, ez nem ciki, és ne aggódj, csak találsz egy jó csajt, annyi gyönyörű, okos és kedves lány van
2010. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15 éves vagy...nyugi még simán ráérsz!!!

Külső: van aki az ugymond mackósabb fiukat birja, ugyhogy valahol neked is meg van az igazi!

Tudod lehet valaki oltári jo pasi, de közbe meg olyan tusko hogy jo lenne cölöpnek!

De forditva is, lehet hogy az illető nem egy joképű ember viszont a belső értékeivel, megtudja hóditani a lányok szívét!

De 15 éves vagy, oké, oké csajozzál, de ne az legyen hogy már bárki jo csak legyen valaki!

Valószinű 15 évesen azért már álmodozol lányokrol, érdekel a szex meg minden, de azért ne akarj mindenáron barátnőt, mindig akkor jön mikor nem számit rá az ember. :)

Nyugi semmiröl nem vagy lekésve.

22/L

2010. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!