Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire jönnek be az önbizalomhiányos lányok?

Figyelt kérdés

Gondolom tök hülyén hangzik a kérdés...

Szóval 18L vagyok, nincs valami sok önbizalmam.. sőt 0.

Elég csendes típus is vagyok =/


2010. nov. 8. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
annyira,amennyire ki tudják használni.
2010. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nekem nem, mert én is csendes vagyok, szóval nekem csak olyan csaj kell, akit nem lehet lelőni :P
2010. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Hülye kérdés eléggé. De a csendesség az nem hátrány. Sőt! :)

Herótom van ugyanis a sok picsogó nyafogó pofázó plázap!csától...

2010. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is önbizalomhiányos vagyok, bejönnek. Ők legalább nem élnek vissza a bizalmammal (remélem)
2010. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nektek csajoknak még nem is olyan nagy probléma ha önbizalomhiányosok vagytok de nekünk fiuknak annál nagyobb mivel nekünk kell kezdeményezni:S:)

és megkérdezhetném hogy mért vagy önbizalomhiányos?

2010. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A suliba ha az ember csendes, nem nagypofájú, nem pofázik vissza, meg mindenkinek be... akkor eltiporják...


Nem vagyok valami nagyhangú... úgy különösebben szépnek sem tartom magam (igaz csúnyának sem...)


Nem vagyok az a kifejezett kenj egy tonna alapozót a képedre típus...

2010. nov. 8. 20:29
 7/20 Moszuke ***** válasza:

hát azé idővel oldódjon fel az illető mert az akkor nem poén ha végig emós zárkózott fapina marad.

tehát bejönnek.

2010. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerencsére az önértékelésen lehet javítani!

Bejönnek, nem szeretem a vihogós nagyarcú p*csákat, inkább a halkabb típusúakat. F

2010. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Idővel megnyílok, persze :)

Nem vagyok emos fapina xD de ez vicces volt :D

2010. nov. 8. 20:33
 10/20 anonim ***** válasza:

előzőnek

Te nem önbizalomhiányos vagy ,hanem hülye, már bocs.


Szerinted megválasztja az ember, hogy milyen?

és szerinted mit válaszol.. azért vagyok önbizalomhiányos, mert... ezért és ezért..jaj, kisfijam..


Szerintem a csendes tipusu fiu nak egyetlen értékelhető válasza..


Van ,akinek bejön a csendes lány , de kislány, kezdj valamit a gátlásoddal, mert hosszútávon kihasználnak.

Te nem önbizalomhiányos vagy, hanem nincs motivációd. Az önbizalom olyan, mint egy pohár pezsgő. Szerintem ezt kéne kipróbálnod. Vagy keress valamit ami feldob, mint egy pezsgőfürdő.

2010. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!