Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik mód jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik mód jobb ha a család megtudja?

Figyelt kérdés

Mikor tudják meg a szülők hogy a gyerekük meleg, leszbikus?


1.,- mikor már van kialakulóba kapcsolata, és bemutatásra kerül a sor. (azaz mikor bemutatod a párod a szülőknek).


2.,- pár bemutatása elött közölni, tudatni a szülőkkel hogy te azonos neműekhez vonzodsz.


Melyik jobb, és miért?

Véleményeket várok!

Válaszokat elöre is köszönöm!


2010. nov. 7. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
3. - felhagy a divatebuzisággal.
2010. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez nem divat...fogadd el embertarsaid!!!!
2010. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a második. ha az elsőt választod lehet h szívrohamban ott a helyszínen veszted el. fokozatosan adagold neki.

20L

2010. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocs, de én nem divatbol vagyok az!!!

Egyébként meg leszbikus és nem bu?i, ahogy te irtad!

2010. nov. 7. 21:53
 5/15 A kérdező kommentje:

És ha "csak" rokonokrol van szó? pl, keresztapa, keresztanya, mama, papa?


Csak azért kérdezem mert a szüleim tudják, de az apukám azt ajánlotta hogy a többi rokonságnak ráér akkor tudatni velük ha már van egy biztos társam.

Amivel én öszintén nem nagyon értek egyet. :S

2010. nov. 7. 21:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ha arra gondolok hogyan szeretném ezt megtudni a lányomtól akkor: mindenképpen négyszemközti beszélgetésben, mert ez csak komoly téma. Az úgy szerintem nem olyan jó ha összehívod a családot és "apu, anyu én leszbikus vagyok".
2010. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem csak azért mondták ezt, mert abban bíznak, hogy nemsokára "meggondolod magad" (lol), és/vagy mert szégyellik felvállalni a saját családjuk előtt, hogy a lányuk leszbikus. Sztem nem olyan fontos, hogy ők is azonnal megtudják, de azért jó, ha azelőtt szólsz (vagy a szüleid szólnak) nekik, hogy egy nagy családi összejövetelre elhívnád a barátnődet is.
2010. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem egy nagyobb családi összejövetelt választanék arra, hogy a várt ellenkező helyett hopp egy azonos neművel bukkanjak fel, mert nagyon rosszul, kellemetlenül is elsülhet, még viszonylag toleráns családban is tuti ti lennétek az "est fénypontja", mindenki rajtatok témázna. Inkább szivárogtasd lassan az információt, hogy senki ne a pároddal kezet fogva szembesüljön a helyzettel - ki tudja, hogyan reagálnák le, és hogy ez hogy esne a párodnak...
2010. nov. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha tudja anyud meg apud, a többiekkel ezt nem igazán kelle közölni.

Én úgy tenném, van egy biztos kapcsolat akire számíthatok ha bármi történne, megmondanám szüleimnek, majd kész tények elé állítanám őket hogy akkor ismerjétek meg a társamat akit elhívtam ekkora, és ha nem jól fogadják akkor lemondom a találkozott, vagyis elhalasztom.

De te mint lány egyszerűbb helyzetben vagy egy fiuhoz képest.

2010. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
honnan veszi mindenki hoy lány? szeritnem fiú a kérdező:D
2010. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!