Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek ez után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ez után? (lent)

Figyelt kérdés

mondjuk van egy fiú aki megmondta nektek hogy szerelmes belétek és ti belé nem.. na és ha életveszélybe kerülnétek a fiú megmentene de nem halna meg hanem lebénulna teljesen ránéznétek még valaha az életbe ? mármint úgy évek után vagy hónapok után ..

ez csak érdekesség.. nem igazi történet.. csak érdekel a lányok hozzá állása


2010. nov. 7. 16:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mintha mi sem történt volna... így értem
2010. nov. 7. 16:55
 12/16 anonim ***** válasza:

életveszély ide vagy oda ha vkit nem szeretek akkor felesleges lenne az egész életemet ara áldozni h egyikünk sem legyen boldog.

17/L

2010. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
szóval rá se néznél soha többet ?
2010. nov. 7. 16:58
 14/16 anonim ***** válasza:
ha előtte barátok voltak, miért ne maradhatnának utána is?
2010. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem kapsz értelmes választ mert senki sem érti hol itt a krédés:) terémszetesen, ha előtte is barátok voltatok, miért ne látogatnánk? ugyanúgy a barátja maradnék.
2010. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nah csak erre voltam kiváncsi
2010. nov. 7. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!