Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez neki? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitti0816 kérdése:

Miért jó ez neki? Ennyire megutált?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régen jártam, aztán ő szakított velem.Utána mondogatta hogy megbánta, de én barátságnál már nem akartam többet.Nagyon sokáig jó barátok voltunk, mindent elmondtam neki.Aztán féltékeny lett egy srácra(aki csak haver), és nem beszéltünk többet.De én megkerestem mert a barátja akartam maradni, és végül sikerült is.Megint sokáig jóban voltunk, sokat jártunk le együtt hülyülni, és nagyon megszerettem( mint barátot ).Aztán már megint valami baja volt velem, de nem is derült ki igazán hogy mi.Csak elmondta hogy bántja valami, és hogy ne haragudjak meg.Másnap beszéltem vele és bunkózott, de annyira hogy utána szóba se álltam vele.Aztán ott kötött belém ahol csak tudott, még a haverjai is irogattak nekem, és bunkóztak.Én nem akarok vele rosszba lenni, tudom hogy rendes ember.De akkor mire jó ez neki ?:S
2010. nov. 7. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd .. és az nem lehet hogy te bekurvultál :? összefeküdtél egy két emberrel M?
2010. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy még mindig szeret téged és így akarja magát megutáltatni veled/azt hiszi így könnyebb lesz téged elfelejteni...na ebben téved!
2010. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elsőő...lol -.-

bár az szerintem is lehetséges,hogy szerelmes beléd,viszont a bunkózás az elutasítás miatt lehet.viszont az meg eléggé szánalmas,hogy nem tartja tiszteletben a döntésed.

2010. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kurvultam be :)nem feküdtem le senkivel...
2010. nov. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!