Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen? Szerelem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen? Szerelem ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerelmes vagyok, egy nálam sokkal idősebb férfiba. Folyton Rá gondolok, és baj az, hogy gyakran találkozunk a közös szakma miatt. Egyfajta rajongás is vegyül az érzelmeimbe, mert nagyon tisztelem Őt, azért amit eddig elért, de mint férfihoz is vonzódom hozzá. A nagy korkülönbség miatt viszont -szinte- biztos, hogy nem lehetünk egy pár. A baj az, hogy az a SZINTE mindig ott van. Mert mindig hallok történeteket, hogy ilyen nagy korkülönbség, meg olyan nagy, és működő kapcsolat, meg nagy szerelem meg stb... Ezért nem tudom "leunatkozni" Róla, mert folyton úgy érzem talán van remény. Pedig ésszel belegondolva tudom, hogy nem egészséges már amit csinálok, mert folyton lehangolt leszek miatta.

Mit tegyek most? Hogyan öljem meg a reményt?


2010. nov. 6. 00:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy a tartalmas barátság sokszor többet ér a felszínes szerelemnél. De... Valahogy most ezt érzem. Elcsábítani...na az nem az én műfajom. Kicsit régimódi vagyok. Szóval semmiképpen nem kezdeményeznék, maximum bizonyos szitukban tennék utalásokat az érzelmeimre vonatkozóan.

Egyébként azzal hogy pedofil senki nem vádolhatná meg, mert elmúltam 14, így más azzal vagyok, akivel akarok. Persze tudom hogy ezt az emberek többsége nem tudja.

Én a család és a barátok rosszmájú megjegyzéseitől nem félek annyira, mint attól amit szakmai berkekben mondanának. Mint ahogy említettem ő egy elég jó szakember, tehát gondolom nem szeretné ha emiatt néznének rá rossz szemmel a munkahelyén. Persze azt hogy mit vállal be, neki kell eldöntenie, de szerintem már csak emiatt sem kezdeményezne.

Azzal a hipotézissel, hogy várjak, az az egy bajom van, hogy jó, de addig mi legyen? Mert nem bírnék élni azzal a ürességgel ami belém költözne.

2010. nov. 6. 01:14
 22/27 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod a helyzetet és látom, hogy nem vagy az a k.urva kezdemény sem, de jelen pillanatban így még nehezebb is megkapni a pasit, ami persze "nem baj"...

És valóban lehet, hogy a munkájának nem tenne jót meg a hírének. titokban viszont csak úgy működhetne hól, ha összeköltöztök. Ehhez viszont valakinek kezdeni kell és ki lennél szolgáltatva is. Próbálj meg vagy többet vagy kevesebbet lenni a pasival!

Addig legyél a barátaiddal, csináld azt, amit szeretsz és tereld el a figyelmed.

2010. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Tudom, könnyű ezt mondani...

De nincs sok lehetőség!

Tanulj és legyen célod az életben! Utána nem leszel kiszolgáltatva sem, sőt még több tiszteletet is érdemelhetsz!

2010. nov. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Tanulok, célom is van. De mások az érzelmek...
2010. nov. 6. 01:29
 25/27 anonim ***** válasza:
De te birtoklod őket.
2010. nov. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hát azért a kémiánkat nem uralhatjuk... :) Persze nem fogok rá mindent erre a szegény szerencsétlen kémiára...

És uralom is az érzelmeim. Ezt teszem már egy ideje. De nem tudom hogy mi lesz ezekután...

Már már kicsit kezdek belefáradni.

2010. nov. 6. 02:18
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy demencia? :o
2010. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!