Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen? Szerelem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen? Szerelem ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerelmes vagyok, egy nálam sokkal idősebb férfiba. Folyton Rá gondolok, és baj az, hogy gyakran találkozunk a közös szakma miatt. Egyfajta rajongás is vegyül az érzelmeimbe, mert nagyon tisztelem Őt, azért amit eddig elért, de mint férfihoz is vonzódom hozzá. A nagy korkülönbség miatt viszont -szinte- biztos, hogy nem lehetünk egy pár. A baj az, hogy az a SZINTE mindig ott van. Mert mindig hallok történeteket, hogy ilyen nagy korkülönbség, meg olyan nagy, és működő kapcsolat, meg nagy szerelem meg stb... Ezért nem tudom "leunatkozni" Róla, mert folyton úgy érzem talán van remény. Pedig ésszel belegondolva tudom, hogy nem egészséges már amit csinálok, mert folyton lehangolt leszek miatta.

Mit tegyek most? Hogyan öljem meg a reményt?


2010. nov. 6. 00:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha nem fogsz dönteni akkor csak benne bízhatsz vagy örökre gyötrődni fogsz és várni!
2010. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Pont az a baj, hogy mivel csak laza barátság a mienk, nem állhatok elé, és mondhatom hogy "Hé...tetszel..stb.".
2010. nov. 6. 00:52
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha szereted és komolyan akarsz tőle valami, eldöntötted, akkor kimutathatnád neki! Kb annyi az esélye, hogy elutasít, mint egy fiatal pasinál. Ha meg nem nagyon akarsz tőle semmit csak úgy megfordult a fejdben, akkor térj észhez!
2010. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Megihattok együtt valamit, beszélgethettek egymással, mosolyoghatsz rá sokat! Esetleg megjegyezheted neki, hogy furcsa, de sokkal jobban érzed magad vele, mint egy 20 éves pasival.
2010. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Na jó. Mivel rendesek vagytok és nem jöttök a túl sok korkül. dumával, elmondom hogy igazából nem 22-42 a felállás, hanem 16-36.

Hát ezért nem állhatok elé és mondhatom el amit érzek. Mert egy kis csitrinek nézne, akinek az egzisztencia miatt kell. Pedig nem! Tényleg van egzisztenciája, de nem érdekből szeretnék vele lenni. :(

2010. nov. 6. 00:56
 16/27 A kérdező kommentje:
így már teljesen más a felállás... :(
2010. nov. 6. 00:57
 17/27 anonim ***** válasza:

Mielőtt válaszolok neked elárulok én is egy titkot:D

Csak én írtam eddig ide:)

2010. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nembaj. :) Azért írjál még, kíváncsi vagyok a kívülállók véleményére.
2010. nov. 6. 00:59
 19/27 anonim ***** válasza:

Végülis szeretem, ha nem csak engem dicsérsz meg, hanem mindegyikünket:P Köszi:)

És nem leszek veled szemét, hogy azt írjam, hogy 6 évet várj...

Így viszont tényleg sokkal nehezebb a helyzet...

De csak azért, mert 16 éves vagy és lehet nem akarja majd, hogy pedofilnak gondolják az emberek.

Ez a kapcsolat szerintem csak titokban működhetne vagy akkor, ha elég érett vagy és képes vagy felvállalni mindent szégyen érzet nélkül és a pasi is akar téged..

De most titokban akarsz élni örökre??

Nem akarlak megbántani, de nincs sok remény...

Elcsábíthatod a pasit, de lenne értelme és eltudnád??

Jobb ha keresl vki mást vagy vársz még egy kicsit... Sajnos 16 évesen még nagyon ki vagy szolgáltatva...

Szerethetsz valakit szerelem nélkül is!

2010. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szép álmokat! És szép életet!

Tudom, hogy nem segítettem sokat, de csak te segíthetsz magadon! Ha tehetném, megtenném! Csukd be a szemeid és engedd szabadjára az érzéseid! Majd mondd hangosan, hogy nem vagy szerelmes és érezd, hogy nem vagy az! Tudom, sok veled egyidős gyerek még kölyök, de ne tedd tönkre az életed azzal, hogy reménykedsz, csalódsz, reménykedsz, csalódsz.

2010. nov. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!