Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnék élni magamból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnék élni magamból? Menne ez nekem?

Figyelt kérdés

20 múltam. Igazából minden vágyam hogy gyönyörű legyek és luxus életet éljek, finom minőségi ételek, rengeteg utazás , gyönyörű ruhák, sminkek. Erre vágynék, eddig nagyon kedves voltam és szerelemre vágytam, egy normális lány, aztán jött egy szerelmi csalódás és rájöttem hogy csak magamnak akarok élni. És csak szórakozni akarok a pasikkal, szívatni őket. Most is szép vagyok, szőke haj, nagy mellek, de mindig azon kattogok lehetnék ennél is szebb. Egyre inkább foglalkoztat az hogyan juthatnék pénzhez amiből biztosíthatnám az életszínvonalt amit szeretnék. Jól tanulok az egyetemen kapok ösztöndíjat havonta pártízezret, de az kevés, a bankba is van szülők is adnak de az még mindig kevés. A hiányzó részt arra gondoltam meg kéne teremtenem "szexuális úton". Most a baráti körömben próbálkoznék először ott van sok fiú akinek tetszem, de nem akarok kikerülni semmilyen honlap húspiacára sem az utcára. Van ennek valami diszkrét módja.

Egyszerűen még szebb akarok lenni, csak ez érdekel. Masszázsokat, fitnesst akarok, luxus életet. A szexet szeretem, de azt érzem, nem tudnám akárkivel csinálni, még pénzért sem. Mert nekem ahhoz kell vonzalom is és csak nagyon kevés ember vonz igazán, vagy a pénz ezt feletetné?


2010. nov. 5. 22:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Lolz, mi ez a sok utálat?

Egy aranyos, épp feltörekvőben lévő örömlánypalánta, az olyanokat szeretjük.

Le ne merjétek osztani mégegyszer!

2010. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
ha gondolod kitudlak vinni Ausztriába jól kereshetsz vele 2-3 hetente haza tudsz jönni 2 - 3 napra 50€ megy a helynek hetente plusz havonta nekem de ez mellett rengeteget kereshetsz 7 lány van kint még 3 lányt ki tudok vinni. akik kint vannak jól élnek családot eltartják annyit keresnek. ha érdekel írj privátot. 26/F
2011. júl. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!