Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnék élni magamból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnék élni magamból? Menne ez nekem?

Figyelt kérdés

20 múltam. Igazából minden vágyam hogy gyönyörű legyek és luxus életet éljek, finom minőségi ételek, rengeteg utazás , gyönyörű ruhák, sminkek. Erre vágynék, eddig nagyon kedves voltam és szerelemre vágytam, egy normális lány, aztán jött egy szerelmi csalódás és rájöttem hogy csak magamnak akarok élni. És csak szórakozni akarok a pasikkal, szívatni őket. Most is szép vagyok, szőke haj, nagy mellek, de mindig azon kattogok lehetnék ennél is szebb. Egyre inkább foglalkoztat az hogyan juthatnék pénzhez amiből biztosíthatnám az életszínvonalt amit szeretnék. Jól tanulok az egyetemen kapok ösztöndíjat havonta pártízezret, de az kevés, a bankba is van szülők is adnak de az még mindig kevés. A hiányzó részt arra gondoltam meg kéne teremtenem "szexuális úton". Most a baráti körömben próbálkoznék először ott van sok fiú akinek tetszem, de nem akarok kikerülni semmilyen honlap húspiacára sem az utcára. Van ennek valami diszkrét módja.

Egyszerűen még szebb akarok lenni, csak ez érdekel. Masszázsokat, fitnesst akarok, luxus életet. A szexet szeretem, de azt érzem, nem tudnám akárkivel csinálni, még pénzért sem. Mert nekem ahhoz kell vonzalom is és csak nagyon kevés ember vonz igazán, vagy a pénz ezt feletetné?


2010. nov. 5. 22:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
HÜLYE TUDATLAN KUR*VA! "és"-el mondatot nem kezdünk RI*ANC
2010. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, hogy szeretsz szexelni!Azzal sincs baj, hogy vágysz a luxusra. De szerintem még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy a testeddel keresd a pénzt! Nem kell elszállni magadtól (lehetsz akármennyire szép), mert az nem jön be a fiúknak! Fizetni meg főleg nem akarnak az ilyen lányokért!
2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy beképzelt pláza cica k.rva vagy;)

huzz a fenébe szorakozni nem kell a férfiakal:)

szerintem ittsem a fiú volt a hibás csak lehetetlen elé álitotad és nem tudot neked teljesiteni

menj egy 90 éves papához vonzodni fogsz hozzá szexelni nem kell vele hisz nem áll fel neki!pénzed meg lesz mindenre

hülye k.urva

2010. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
ostoba ribanc...
2010. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Moszuke ***** válasza:

heh.. hogy hazudik a második ember.

ha jól néz ki: igenis fizetnek majd érte.

egy fürdős k&rva azért k&rva mert az ember leszarja az érzéseit, a belső tulajdonságait, csak legyen tiszta feszes mindenhol a bőre és szűk legyen a luka.


most nekem perpill az az egyetlen gondom, hogy nem lepődtem meg a kérdést olvasván... azt hiszem valami hiányzik belőlem.. ennyire magas lenne az "ingerküszöböm", hogy már meg se lepődök azon ha valaki ilyeneket ír? o.O

fura..

na mind1:)

üdv. 22/f

2010. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Charlie Manson ***** válasza:

Mások épp a baráti körük elől szeretnék titokban tartani, ha ilyesmiből élnek. Te meg pont onnan toboroznál kuncsaftokat? Széééépp...

Inkább felejtsd el, jobb a tisztes, de szerényebb élet.

Jó 20 múltál, nem kérdezem mennyivel.. pár év ebben az "iparban", hidd el meglátszana majd rajtad, nem lennél már annyira szép.. csak egy leharcolt (testileg-lelkileg) k.rva és a kutyának se fogsz már kelleni, mert lesz helyetted fiatalabb, szebb...

2010. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Egy újabb panelproli...
2010. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó ötlet! Tuti pénzkereseti lehetőség! Kell a pénz ha sokat jársz bulizni főleg ha sokat piálsz, drogozol. Csináld nyugodtan később az iskolát is ott hagyhatod majd annyit fogsz keresni még a szüleidet is el tudod majd tartani még ők is nagyon fognak örülni neki! Sőt! Még lehet majd hogy a szüleid is beszálnak a buliba! Gondolj bele apád futtat majd anyád meg a munkatársad lesz! Már látom előre a szép családi vállalkozást! Vágj bele megéri
2010. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
figyi!!! te most nagyon buta vagy,remélem tudod.Az ilyen uton való pénzkeresés nem vezet semmi jóra,föleg amikor majd az utcára sem mersz majd kimenni nyugodtan,mert mindenki k...-zni fog!Fiatal vagy még,és nagyon sok lehetöséget kaphatsz még az életben akár pénzre,boldogságra,luxusra.Ne rontsd el az életed ha nem muszály.
2010. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Egyetértek... egy rohadt egoista k.rva! Karácsonyfára, csúcsdísznek vagy jó, másnak nem!
2010. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!