Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnék élni magamból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnék élni magamból? Menne ez nekem?

Figyelt kérdés

20 múltam. Igazából minden vágyam hogy gyönyörű legyek és luxus életet éljek, finom minőségi ételek, rengeteg utazás , gyönyörű ruhák, sminkek. Erre vágynék, eddig nagyon kedves voltam és szerelemre vágytam, egy normális lány, aztán jött egy szerelmi csalódás és rájöttem hogy csak magamnak akarok élni. És csak szórakozni akarok a pasikkal, szívatni őket. Most is szép vagyok, szőke haj, nagy mellek, de mindig azon kattogok lehetnék ennél is szebb. Egyre inkább foglalkoztat az hogyan juthatnék pénzhez amiből biztosíthatnám az életszínvonalt amit szeretnék. Jól tanulok az egyetemen kapok ösztöndíjat havonta pártízezret, de az kevés, a bankba is van szülők is adnak de az még mindig kevés. A hiányzó részt arra gondoltam meg kéne teremtenem "szexuális úton". Most a baráti körömben próbálkoznék először ott van sok fiú akinek tetszem, de nem akarok kikerülni semmilyen honlap húspiacára sem az utcára. Van ennek valami diszkrét módja.

Egyszerűen még szebb akarok lenni, csak ez érdekel. Masszázsokat, fitnesst akarok, luxus életet. A szexet szeretem, de azt érzem, nem tudnám akárkivel csinálni, még pénzért sem. Mert nekem ahhoz kell vonzalom is és csak nagyon kevés ember vonz igazán, vagy a pénz ezt feletetné?


2010. nov. 5. 22:16
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Jó de akkor hogyan szerezzek pénzt? Igazából kitartott nem szeretnék lenni, úgyhogy egy gazdag emberrel lenni csakis a pénzéért, már lett volna ilyen lehetőség, de nem bírom ha korlátozzák a szabadságom, és ha szabályokat szabnak meg. Nem tudnék együtt lenni a nap 24 órájában, együtt élni olyas valakivel aki nem tetszik, ilyen hosszútávon semmiképp. Nekem az már sok lenne. Egy két alkalom szex, az más lenne.
2010. nov. 5. 22:33
 12/33 anonim ***** válasza:
igazi hülye buta liba.
2010. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Szúrd már hasba magad... a te fajtád miatt tart itt az ország! A hozzád hasonló kis ingyenélő kis féregből!
2010. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Eddig ezekből jön a pénz: hostesskedés, ösztöndíj, régipénz, nagyi, ruhátorozás néha, szülők, néha szerencsejátékozunk is. De nekem ennyi nem elég.
2010. nov. 5. 22:37
 15/33 anonim ***** válasza:

1) Egyre jobban olyan érzésem van, hogy a kérdés kamu.

2) Egyre jobban olyan érzésem van, hogy a kérdező egy figyelemhiányos kis senki.

3) Egyre jobban olyan érzésem van, hogy ha a kérdés mégis igaz, akkor is csupán egy figyelemhiányos kis ribancról beszélünk.

2010. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Valóban Nekem is negatív véleményem van Rólad.

Elég nagy veszteséget produkálsz, pláne magaddal szemben, hogy egyetemista létedre szexel akarsz pénzt keresni.

Ha valóban ennyire szép vagy akkor kereshetnél szexmentesen is pénzt az adottságaiddal, de kár is erröl beszélni, ha kapásból a szex jutott eszedbe és ezért nem is állja meg a helyét az állításod, hogy okos vagy.

Te nem szivatni akarod a hapsikat, hanem lehúzni pénzzel.

A szivatás más.

Ne lepüdj meg, ha majd 40 évesen is boldogtalanul fogod tengetni a napjaidat.

Magamról tudom mennyire megalázó, ha valaki csak a pénz miatt akar valamit. Ameddig nem volt semmim, nagyívböl lesz@rtal az emberek, de amióta jólmenö vállalkozó lettem már nagyon soknak kellenék, akiknek eddig nem.

Öket sem tartom többre olcsó, buta rib@ncoknál, mert csak bele akarnak ülni abba amit Én megteremtettem, amire feltettem az életem.

2010. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

ma 22:43 vagyok.


Ja és csak reménykedem benne, hogy nem olyan irányba tanulsz, amivel késöbb esetleg szociális téren vagy gyerekekkel foglalkozol...

2010. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Van egy jó megoldás! Árulj kábítószert! Sokat kereshetsz vele ha jó vagy a rendőrök nem kapnak el ha meg elkapnak nézd a jó oldalát minimum négy évig el leszel tartva! Mindig lesz fedél a fejed felett kaja mindig lesz a szádba "lehet néha más is" de nem annyi mint most! Nem kell gazdag pasihoz sem hozzá menni igaz kicsit korlátozva leszel, de annyi baj legyen!
2010. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Dehogy kamu, bár az lenne.. Csak azért ez jut eszembe, mert ez a legegyszerűbb, mellette ugyanúgy megmaradna a tanulásért járó ösztöndíj és a ruhatár is. Ez csak ilyen kiegészítés lenne. A ruhatárért sem adnak sokat alkalmanként 1200-t. (egy napi műszak). Szóval ez édes kevés.Egy jobbfajta csizma 50,000,- egy jobb smink 12,000- egy jobb farmer 25,000, és ezek még csak a ruhák. Máris ugrik 100,000, aztán fodrász, kozmetikus, és a többiek azokból is a legjobb HETENTE, plusz BIOKAJÁK az is rengeteg pénz. Dél-Amerikába is úgy elutaznék, Brazilia, vagy a Karib szigetekre is.
2010. nov. 5. 22:50
 20/33 anonim ***** válasza:
Menny Kolumbiába csomagolni!
2010. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!