Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatja egy fiú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatja egy fiú, hogy bejön a lánynak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, használtam is a keresőt. És az az igazság, hogy az ottani válaszokban leírt jellemzők alapján a lányoknak a 98%-ának tetszek, akikkel érintkezek.


Csak az az igazság, hogy ezt nem hiszem el. Mivel ennyire tuti biztosan nem vagyok jóképű. Inkább úgy tekintek magamra, mint egy átlagos külsejű, de magára sokat adó srác. Persze ez nem a szoláriumban meg a hajvasalásban merül ki.


Személyiséget illetően tudom, hogy egy elég egyedi, laza stílusom van, ami sok embernek tetszhet, és szeretnek a közelemben lenni.


Ezért is gondolom, hogy mikor egy csaj sokat van a közelemben, mosolyog rám, fenntartja a szemkontaktust, és keresi a társaságom még nem jelenti azt, hogy tetszem neki. Mert, mint mondtam, ezek alapján majdnem az összes lánynak bejövök. Viszont ez totálisan abszurd lenne.


Így sajnos kénytelen voltam megkérdezni, hogy miből tudhatom biztosan, hogy tetszek egy lánynak.


2010. nov. 5. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Öreg.

Odamész megkérdezed.

Ha télleg így nyomulnak rád akkor tuti nem fogja azt mondani hogy nem.

2010. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit beképzelt vagy, de sztem bejössz az összes rajongódnak:)


te hajvasalós srác

2010. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én lányként mondom, hogy a lányoknak a 90% (a többi 10% az leszbikus) az összes fiúnak tetszeni akar, bár nem tudatosan, ezért kihívóan viselkedik, vagy keresi a fiú társaságát, ölelgeti, mosolyog, kedves hozzá. Szóval nem feltétlenül tetszel az összes lánynak, csak szeretnek így viselkedni a fiúkkal. Azt írtad hogy átlagos vagy, de jó a humorod vagy valami ilyesmi. Ez éppen elég ahhoz hogy egy lánynak tetsszél, mert ez vonzza őket. Szóval ez olyan tipikus női dolog. :D
2010. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyrészt írtam, hogy nem vasalom a hajam, másrészt írtam, hogy ne hiszem el, hogy bejönnék nekik.


te se tudsz szöveget értelmezni, de köszi, hogy írtál.

2010. nov. 5. 22:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a másodiknak írtam, köszi harmadik.
2010. nov. 5. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen jó pasinak lenni, hogy bejöjj valakinek, pl. én valamiért csak az átlagos külsejű srácokat szúrom ki, amúgy nekem is lenne egy kérdésem kedves kérdező :D Hol lehet ezen az oldalon megtalálni a keresőt?
2010. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A menüsor alatt...
2010. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!