Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszik el a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el a barátaim, hogy nem azért akarunk talizni, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

van egy nagyon jó fiú barátom. már egy 4-5 hónapja. nagyon jóba vagyunk. szeretjük egymást. és mindketten hiszünk a fiú lány barátságban. nekem vagy egy barátom több mint 2 hónapja akit teljes szívemből szeretek és tudom h ő is engem szeret. viszont a barátaim állandóan azt mondogatják nekem is és barátomnak is h én azért akarok azzal a fiúval talizni mert összeakarok jönni vele. ugyanis egy 60 km-re (kb) lakik tőlem és még nem volt alkalmunk összefutni. de téli szünetbe összehozzuk.


16/L barátom 18/F és akivel talizni szeretnék ő is 18/F


2010. nov. 5. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
És miért foglalkoztat ennyire a barátaid véleménye?
2010. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert ők nem hisznek fiú-lány barátságban.
2010. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nemis az h a véleményük. csak ne tömjék ilyenekkel a barátom fejét. :s
2010. nov. 5. 20:50
 4/8 anonim válasza:
Mert nincs fiú-lány barátság. Ennyi idősen én is szentül hittem benne, meg egy bizonyos korig létezik is, de felnőttkorra elmúlik. Lehet,hogy Te azt érzed,hogy semmi több, a másik meg többet, csak nem árulja el,talán még magának sem. Aztán lesz egy italos este, és... Rájössz,hogy ő még sem barát. A barátok legalább is normális esetben nem csókolóznak..
2010. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem lesz semmiféle italos este. városban fogunk sétálni. meg különben se hiszem h mi együtt buliznánk vmikor
2010. nov. 5. 21:12
 6/8 anonim válasza:
Nem most, egy év múlva, vagy kettő, lehet,hogy nem is vele, hanem egy másik barátoddal. Hidd csak el és emlékezz majd vissza...
2010. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert fiú lány barátság nincs. Max még nem hiszed el.
2010. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom... van fiú-lány barátság vagy nincs? a válasz szerintem attól függ hogy meddig toljuk ki a "barátság" fogalom határait :) mert szerintem az előző válaszolóknak van igazuk
2010. nov. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!