Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit csinálnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit csinálnátok ha egy srác megfogná a seggetek az utcán vagy valahol?

Figyelt kérdés
De olyan srác akit nem ismertek. Írhattok olyan esetet ami megtörtént.
2010. nov. 5. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
lepofoznám
2010. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer megtörtént. Soha nem ütöttem meg senkit, de ott elszállt az agyam, a srácnak meg eltört az orra. Gondolom utána egy ideig nem volt kedve mások fenekét fogdosni :)
2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
nekem egy fesztiválon markolt a fenekembe valaki, de mire megfordultam, természetesen eltünt az illető, pedig biztos agyonvertem volna.
2010. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Párszor volt már, bár nem az utcán,hanem buliban. Pofán akartam verni, csak elhúzta a fejét, számított rá..ja,és még én voltam a bunkó,amiért meg akartam ütni..Másik példa, kocsma mögött telefonáltam..odajött egy 40 körüli, 80 kilós cigány ember..(bokáig erő szoknya volt rajtam) és alám nyúlt.. olyan jobbost kapott tőlem ököllel, hogy hanyatt vágódott, és vérzett az orra. Akkor kapcsoltam,hogy ha ez magához tér, agyonver, szóval behúztam vissza a haverokhoz. Szerencsére nem keresett.

22/L

2010. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Engem egyik osztálytársam "szivatott" meg:D..megyünk fel a lépcsőn,előttem egy elég jó kis csajszi,szép kerek popsival,egyszer csak látom h nyúl oda,belecsíp..a csaj visszafordul és néz rám...na mondom most fog megpofozni vagy valami,de semmi:Dén csak mosolyogtam,Ő meg csak akkor mosolyodott el mikor visszafordult és ment tovább:D

Valahogy nekem ilyen sose jut eszembe hogy egy idegen lány fenekét fogdossam:D

2010. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen mentem a járdán,jött velem szembe 5-6 cigány,láttam,h nem tudom kikerülni őket,és csak reméltem,h nem kötnek belém... az egyik megfogta a fenekem röhögve,mondtam vmi cifrát és lendítettem a kezem,h pofán vágom,de elszaladt:@ olyan mocskosnak éreztem tőle magam,nagyon mérges voltam!

tavaly télen szintén jött velem szembe egy srác az utcán,feltűnt,mert kb egy fejjel alacsonyabb volt nálam(nem mondanám fiatalabbnak,sőt),és érdekes volt,ahogy rám nézett(nem vmi bizalomgerjesztő,de nem is foglalkoztam vele)mentem tovább,erre kb 10 perc múlva vki hátulról alám nyúlt(hátizsák volt rajtam és hosszabb kabát),megfordultam és az a gyerek volt!undorító kéjesen vigyorgott,de már szaladt is el,csak a táskájába tudtam beleütni:S egy gyalogos se járt akkor az utcán,nagyon megijedtem,mert az a barom követett!elbújtam egy kapubejáróba,mert féltem,h visszajön,olyan őrült feje volt,de hála az égnek nem jött...mocskosnak és megalázottnak éreztem magam,nem történt semmi komoly dolog,de megijedtem,h lehet folytatása-jó darabig kerültem azt az utcát-nem mondtam el a barátomnak se,de sokáig rossz érzés volt bennem már ennyitől is:S:S:S

2010. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Huh, nállunk a suliban mindennapos ez.

Az osztályban majdnem az egész fiú fogdossa a lányokat, sőt....úgy csinál mintha meg akarná b@...

Meg az utcán is egy cigánykölyök megfogta a fenekem, de rögtön futott is el a nyavajás.

15 L

2010. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy a brazilok mit meg nem engednek maguknak... -.-'

Amúgy nem tom mi olyan hű de fasza, ha megfogjuk egy vadidegen csaj seggét.. biztos nem 100-asok..

2010. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*..fasza abba, hogy meg..


én ma valahogy nemtok írni se..xd

2010. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem egyszer megtörtént,röhögtem egyet hogy milyen hülyék egyesek.
2010. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!