Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzel ha szerelmes vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel ha szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Azthiszem szerelmes vagyok de nagyon!!!De nemtudom biztosra hogy szerelem e!!!Ti mitéreztetek amikor szerelmesek lettetek vagy amikor szerelmesek vagytok?????
2010. nov. 5. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt h szerelmes vagyok.
2010. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kössz!!!Valaki bővebben???
2010. nov. 5. 00:19
 3/12 anonim ***** válasza:
hogy szex után sem terhes az illető jelenléte
2010. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Állandóan csak rá gondolsz, hiányzik mint méhnek a méz, nem érdekel más. Én ezt
2010. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hát, hogy nagyon sokat gondolok rá. Várom, hogy végre vele lehessek. Amikor vele vagyok hevesen dobog a szívem ilyenek..
2010. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 5. 00:23
 7/12 anonim válasza:
MIndig rá gonodolsz,ő az első aki eszedbe jut mikor felkelsz és ő az utolsó mikor lefekszel.Ha rá gondolsz a szíved hevesebben ver,és alig várod h beszéljetek,találkozzatok,megöleljétek egymást.Majd megőrülsz mikor nincs veled és olyankor üresnek érzed belül,de mikor veled van akkor csak egymásnak éltek.
2010. nov. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lábam szagát
2010. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentező vicces egy alak!!!!Nevettem egy nagyon jóT!!:D
2010. nov. 5. 00:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiányzik. Hiába töltünk el együtt órákat, napokat, mind kevés. Ha nincs velem, nem vígasztal, hogy nem rég még együtt voltunk, megőrülök nélküle. Nem találom a helyem, szomorú vagyok, minden bajom van. Ha együtt vagyunk, nincs más, nincs tér, sem idő, nincsenek gondok, boldog vagyok. Valami ilyesmi :)
2010. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!