Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érzel, amikor szerelmes vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel, amikor szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Hogyan lehet valaki szerelmes? Létezik vajon az, hogy valaki képtelen legyen rá? Vagy olyan nagy baj, hogy én sikeres életet akarok magamnak? Vagy csak túl önző vagyok hozzá? Vagy képtelen vagyok elhinni, hogy akárki is szeressen? Csak én érzem ezt?
2011. ápr. 9. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb azt amit egy drogfüggő.
2011. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne sikeres, aki szerelmes? Jó eredményekkel tanulok mégis örökké van valaki akiért odavagyok :) Persze ez nem igazi szerelem, csak fellángolás. A szerelem akaratlagosan nem befolyásolható, tehát nem önzőség kérdése a dolog,egyszerűen még nem szerettél meg senkit, majd eljön az ideje nyugi:) Az érzés pedig mint amikor elkezdesz lefelé menni a magasból egy hullámvasúttal, adrenalin :) Boldogság. Egyszerűen olyan kellemes stresszel jár a kapcsolat elején a bizonytalanság és a teljesítési vágy. Amikor készülsz egy randira, na az ilyesmi :)
2011. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyankor úgy érzem, hogy két ember vagyok: Ő+ÉN.

Nyugi, majd, amikor nem számítsz rá, akkor jön.

2011. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És akkor is hagy el... :)
2011. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen érzés? - Az első jól írta le.., folyton hiányzik és nélküle rossz.


Hogyan lehet valaki szerelmes? - elhatározod és kész ! :) viccen kívül, szerintem ha megtalálod a megfelelő embert, akkor nem fogsz ilyet kérdezni, mert rá fogsz jönni gondolkodás nélkül, hogy ő és te..


Létezik vajon az, hogy valaki képtelen legyen rá? - Nem tudom, ha lelki sérült, akkor meglehet, hogy nem.. de ilyenben nincs tapasztalatom, ezért amit írtam, ne vedd biztosra..


Vagy olyan nagy baj, hogy én sikeres életet akarok magamnak? - nem tudom, hogy mik az elképzeléseid, ezért erre nem tudok válaszolni. ^^


Vagy csak túl önző vagyok hozzá? - úgyszint


Vagy képtelen vagyok elhinni, hogy akárki is szeressen? - ezt neked kell tudnod, gondold át.


Csak én érzem ezt? - biztos nem vagy egyedül ezzel

2011. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szenvedést érzek...(mivel nem viszonozzák) :'(
2011. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerelmesnek lenni szerintem az egyik legjobb érzés, amikor vele vagy, csak rá figyelsz, rá koncentrálsz, és biztonságban érzed magad, ha elakartok búcsúzni, képes vagy akár percekig ölelni, és nem engedni el...ha az ember szerelmes, azt megérzi... minden percben az illetöre gondol, és arra, hogy milyen lenne vele...szerintem egyszer mindenki volt, vagy lesz szerelmes...olyan nincs, hogy nem.!
2011. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezekkel a kérdésekkel. És megnyugodtam, hogy én sem. :)
2011. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!