Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mért van hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

♥nettyke♥ kérdése:

Az mért van hogy szerelmes vagyok egy fiuba és ö már szexuális életet akar velem kezdeni de én még nem merek bele kezdeni?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok:_P
2010. nov. 4. 22:51
1 2
 11/19 Szimpor ***** válasza:

Belegondoltam. Én 14 évesen vesztettem el a szűzességemet, szerettem a fiút, és mégis bánom most utólag.


Úgyhogy hagyd még szerintem is.. A várakozás is izgalmas.

2010. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
xDD..rossz kötsög
2010. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Lopez_de_Futasztán ki rossz köcsög?
2010. nov. 4. 23:14
 14/19 anonim ***** válasza:
nem mondok semmit
2010. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

22:59 vagyok


Vedd észre a válaszokat a világban. Tudom hogy komoly ellenfél a hormon a szervezetben, de az ég áldjon meg, erről szól minden második válasz ezen az oldalon. Már a tvben is ez megy. Hogy túl korán kezdik a mai fiatalok.

Egy csomó ember aki már idősebb elmondja a tapasztalatait és a nagyrésze aki amikor ebben a helyzetben volt belement, MEGBÁNTA. Szeretkezhettek még eleget az életben csak várd ki az idejét. Jó dolog a sör is, csak nem ötévesen... A szex is az lesz, ha eljön az ideje. Azt javaslom várj még vagy két évet. Ezt az időt azzal töltsd hogy TÁJÉKOZÓDSZ, ugyanis a mai 14 éveseknek (szerintem neked se) Fingja nincs arról, hogy mi az az óvszer, milyet kell választani, hogy kell helyesen használni. Arról végképp, hogy milyen nemi betegségek vannak, hogy milyen apró bakiktól lehet teherbe esni.

Ha eltelt a két év, és tudsz minden megtudhatót, akkor nézd meg, hogy az a fiú aki szeret ott van-e melletted még? Ha nincs akkor tuti hiba lett volna lefeküdni vele. Ha igen akkor azt is csekkold, tudja-e ő is azt, hogy mire kell figyelni? Ha mindez pipa, és még mindig akarjátok, akkor nyugodtan. De addig ne. A legtöbb tini ahhoz köti a szexet, hogy ideje van-e már? Amit ahhoz köt hogy mennyi idős, ahelyett hogy az említett feltételekhez kötné...


20/F

2010. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Lopez_de_Futasztán de akkor minek emlited?pffff
2010. nov. 4. 23:23
 17/19 A kérdező kommentje:
kösszi szépen 22:59 vagyok a jo tanácsot :) mert az a helyzet hogy nagyon nekem sincs nagy kedvem mert..... már párszor bele bele gondoltam de hiába :) nincs kedvem 14-15 évesem a suliba gyerekel a kezembe sétálni :P még rá érek hisz még itt az élet elöttem:P nme????!!
2010. nov. 4. 23:25
 18/19 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem, Jah és két tipp. TÉNYLEG kezdj el foglalkozni az információszerzéssel, és akkor nem lesz baba míg nem szeretnéd. A másik, később könnyebben döntöd el egy fiúról, hogy szeret-e, ha mondjuk nem adod meg neki x ideig amit akar.

Mint mondtam ha kivárja a dolgok idejét, akkor nem a szexért van veled, hanem azért lesz szex, mert veled van.

2010. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
oké kösszke a jo tanácsokat!
2010. nov. 7. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!