Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mért van hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

♥nettyke♥ kérdése:

Az mért van hogy szerelmes vagyok egy fiuba és ö már szexuális életet akar velem kezdeni de én még nem merek bele kezdeni?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok:_P
2010. nov. 4. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1, hogy miért vagy szerelmes azt nem tudom.. bizos jó csávó (kinézetre vagy vmi)

2, meg akar dugni, slusszpassz

3, mert még nem vagy elég érett

2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, 14 éves vagy, nem jó ilyen idős korban a szexuális élet, szóval ne csinálj a fiú kedvéért olyat, amit nem akarsz. Te gondolkozol jól, nem ő.
2010. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1. nem csak a dugásra megy mert akkor már ég meg tete volna mert már 4 éve vagyunk eggyütt:P

2. szerintem nem vagyok tul fiatal

2010. nov. 4. 22:56
 4/19 A kérdező kommentje:
hát.... végülis:P
2010. nov. 4. 22:57
 5/19 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mióta vagytok együtt, ha még fiatal vagy hozzá, amit most nem szellemileg értek. Arra gondolok, hogy szép és jó, ha négy éve együtt vagytok, de mikortól is? Mármint pölö ha most 14 vagy, hát nem mernék megesküdni, hogy a szervezeted fel van készülve az ilyesmire. És arra sem hogy benőtt már a fejetek lágya ahhoz hogy felelősségteljesen cselekedjetek.


20/F

2010. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Szimpor ***** válasza:
4 év után más. Ha tényleg 4 éve együtt vagytok, akkor érdemes elgondolkodnod, mert a pasik mások...
2010. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10 éves korod óta jártok?
2010. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szimpor ***** válasza:
A barátod hány éves?
2010. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja és nem is töltötted még be a 14-et. Eszedbe se jusson még ilyen, akárhány éve is jártok, ez gyerekszerelem és te is gyerek vagy még.
2010. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

a barátom 15 éves. igen 10 éves korunktol kezdve "járunk".

hát... oké de zen szerintem van mit el gondolkozni:P ♥

2010. nov. 4. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!