Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostizást nekem találták ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostizást nekem találták ki?

Figyelt kérdés

Volt már éveken át tartó kapcsolatom, de véget ért. Magamnak nem igazán tetszem, vannak külső tulajdonságaim amik feszélyeznek, így pedig nem lehet "csajozni". Igaz soha nem is szerettem, soha nem is tudtam, nekem kínszenvedés volt mindig megpróbálni ismerkedni. Igazából annyira hű de nem is vágyom egy kapcsolatra, ami volt bőven elég volt, nem is hiszem el, hogy egy nő velem boldogan leélne egy életet, el sem várnám senkitől, hogy szeressen, így nincs harag, nem keresem őket.

A szex viszont őszintén megmondom, hogy hiányzik, mert évekig ugye rendszeres volt. Bár tudom, hogy a prostit nem érdekli csak a pénzem, de azért szerintem undorító sem vagyok, remélem nem csak az órát nézné velem végig. Magas, fiatal, kicsit sportos testalkatú, ápolt vagyok. Járjak így hozzájuk aztán ezzel meg van oldva? Hogyan lehetne olyat kiválasztani, akinek amúgy bejövök kicsit és szívesen is szexelne velem a pénz mellett?



tegnap 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt az utat járnád, akkor hajrá.

Amúgy véleményeket olvass a profilok alatt, abból kiderül, hogy az órát fogja-e nézni, vagy normálisan kezel majd a szitu ellenére.

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy érzem számomra ez a járható út.


Arra gondoltam én is, hogy aki azt írja, hogy barátnő feelinges az nem lehet olyan rossz.

tegnap 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Prosti és prosti között is van különbség, nem mindegyiknek ugyanaz a külsője, személyisége, hozzáállása, szervize stb... Külföldön teljesen megszokott eljárni ilyen szolgáltatásra, és járnak több bevált csajhoz is felváltva, néha kipróbálnak újat ami nem olyan jó élmény, majd mennek máshoz vagy akihez szoktak. Szerintem biztos találsz olyat aki megfelelne neked.
ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Többnyire szüksége van minden embernek érzelmi kapcsolatra is. Így a keresést nem kell abbahagyni, évtizedek is eltelhetnek amíg megtalálod a párodat akivel jól megleszel. A oristitás kényszermegoldás vagy alkalmi változatosság. Ne a kapcsolatkeresés helyett válaszd szerintem. De a te életed, a re döntésed, a te felelőséged. 😉
ma 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!