Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki az igazat vagy egyáltalán elfogja fogadni ha elmondom?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam el a fiatalabb srácnak akivel 5 hónapja ismerkedek online hogy alapjáraton én is magyar vagyok csak kényelmesebben éreztem magam, hogy angolul beszéltünk?

Nagyon összekavart érzéseim vannak. Alapjáraton én Femdom vagyok és ritkán találok férfit akit ez érdekel vagy szereti is ezért ahhoz szoktam hozzá, hogy angolul degradálok vagy beszélek a párommal vagy akivel ismerkedtem(Mivel külföldi srácok valahogy jobban hajlanak erre a tapasztalatom alapján). Nagyon szimpatikus a srác és nagyon aranyos és szörnyen bűntudatom van, hogy hazudtam a származásomról.

Muszáj elmondanom neki azt tudom csak nem tudom, hogy fog reagálni vagy mennyire fog kiakadni ezen? A bizalma biztos megfog törni felém ami logikus és érthető, gondolom így ez után nem is akar majd kapcsolatot velem.



ma 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta beszélgettek? Ha már huzamosabb ideje, akkor ugyan van rá esély, hogy a femdom gondolata miatt beletörődik, de valszeg az lesz amit írsz. Már az elején mondanod kellett volna neki.
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs most olvasom, hogy 5 hónapja. Első voltam
ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Femdomként ez nem kéne hogy érdekeljen.
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Tudom, hogy mondanom kellett volna neki az elején már csak aztán valahogy mindig hülyén éreztem magam, hogy hogyan hozzam föl. Annyit tudok remélni, hogy azért megértő lesz és talán feltudom újra építeni benne a bizalmat és nem csalódik annyira.
ma 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el hogy miért csináltad. Talán megérti
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg tőle ő beszél e más nyelven aztán elmondod neki hogy te igen.
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3# Lehet nem kéne, hogy ennyire érdekeljen a dolog. De eléggé kedvelem. A személyiségét, a viselkedését, a külsöjét és örültem volna annak ha végre egy olyan férfival tudnék összejönni akivel nem távkapcsolatban kell élnem.
ma 15:01
 8/10 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm a megerősítést. Csak remélni tudom, hogy megérti ha őszinte leszek vele.

#6 Az a gond, hogy többször beszélt már arról, hogy magyar származású így nem tudom mennyire jönne ki jól ha hirtelen tudok magyarul. De azért gondolkodok ezen is, hátha enyhül a reakciója ezzel esetleg.

ma 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Ne kérj elnénézést, a 3# gondolja rosszul. A bdsm arról szól, hogy érdekel a másik vágya, és azt mindketten önszántatokból élitek meg. Sajnos ez egy gyakori tévhit, hogy bántalmazó kapcsolatnak képzelik az ilyen életstílust.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb ha egyértelműen elmondod, hogy mit és miért tettél. Nyugodtan beszélj az érzelmeidről is, sőt ez kifejezetten jó is ha megteszed.

Lehet elsőre nem fog neki tetszeni, de ha megvan az összhang, ezt hamar el fogja engedni.

ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!