Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kopaszság előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kopaszság előny vagy hátrány férfiaknál?

Figyelt kérdés
Alapvetően úgy tartják a haj a fej dísze és férfiaknak is különböző frizurák vannak, de ugyanakkor meg biológiai szempontból tulajdonképpen a kopaszság azt is jelzi, hogy az illetőnek magas a tesztoszteron szintje. Vagyis a gyengébb hormonszintű férfiak azok, akik nem kopaszodnak. Ugyanígy az dús szakáll is erős másodlagos nemi jelleget mutat, pedig a múlt századi divatban pont, hogy a simára borotvált arc volt.

ma 11:18
A kérdező szavazást indított:
előny
hátrány
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen jobb, ha van haja az illetőnek. De egy helyes arcú pasit, aki jó kiállású, kedves, nem fognak csak emiatt elhajtani.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszerűen nem tudok ellenállni a borotvált kopasz pasiknak, imádom ☺️
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, ha valaki kopasz.

Ennek ellenére lehet egy kedves, vonzó férfi, és meggyőzhet.

ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"de ugyanakkor meg biológiai szempontból tulajdonképpen a kopaszság azt is jelzi, hogy az illetőnek magas a tesztoszteron szintje."


Ezek szerint 70 felett a legmagasabb a tesztoszteron szint és 30 alatt a legalacsonyabb.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira előny, mint a nőknél a lógó mell.

Az is nagyon nőies, mégis marha ronda.

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a kopasz pasikat.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdhogynem taszít a kopaszság. Talán egy embert ismerek, akin látom, hogy kopaszodik és úgy is vonzónak tudnám tartani, ha nem lenne haja, de csak mert legalább szakálla van és az gondolom nem hullik ki. De egy csupasz tojást a feje helyén nem látok vonzónak senkin. Ez van.
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam hátrány, én szeretem, ha a pasinak jó frizurája van és hagyja, hogy a hajába túrjak. Szakáll sem jön be.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!