Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az estben mit tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az estben mit tudnék érte tenni? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Adott egy évekkel ezelőtti kiszemeltem, végül semmi nem lett a dologból, mert akkor béna voltam időben kezdeményezni, párszor beszéltem vele pár szót, de tetszett is, és kedveltem is.

Ez volt kb 4 éve, utána egyszercsak eltűnt, és nem láttam már többet, de akkor még facebookon voltak kint képei.

Pár hete viszont az egyik ilyen alkalmi szolgáltatás kereső oldalon, belebotlottam valakibe aki nagyon hasonlított rá, ki volt ugyan takarva az arca, meg ahol láttszott a tetoválásai is, de úgy gondoltam hogy ez ő, a haja meg a magassága, meg a pont ugyan ott lévő tetoválásai miatt.

Egyik nap összeszedtem a bátorságom, és felhívtam, hogy haljam a hangját, igen, sajnos jól gondoltam, ő volt az.

Mit tudnék érte tenni, és miért csinálja most ezt? Kedvelem, annyira ismertem azért, hogy tudjam, hogy ő nem ilyen lány? Annyira sajnálom, tönkre fogja tenni magát, szeretnék segíteni rajta valahogyan, mert megérdemli.


(Nem, nem fogom megadni az elérhetőségét, és se az ottani se az igazi nevét nem mondom meg, nem válaszolok privátra sem)



#Crush #Kiszemmelt
tegnap 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ebben az estben mit tudnék érte tenni?"


Te magad se tudod hogyan segíts neki! Sőt azzal is tisztában vagy, hogy semmi jogod nincs beleokoskodni az életébe ha nem mondta, hogy segítséget nyújts.

Ráadásul ha súlyos a probléma, legyen az alkohol, drog vagy, hogy sokat fiúzik mert mondjuk kapcsolatfüggő, vagy rossz bántalmazó kapcsolatban van akkor szakember segítségére van szüksége! NEM TE RÁD! Felfogtad?

tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt a telefonhívást hogy kell elképzelni? Felhívtad, beleszólt, te gyorsan letraktad? Vagy azért megbeszéltél vele egy időpontot, biztos ami biztos?
ma 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy mennyiért vállal, meg hogy hol van, aztán megköszöntem, és mondtam, hogy majd keresem. Remélem nem tűnt fel neki, hogy én voltam, próbáltam kicsit elváltotatni a hangom, meg sokkal lasaban beszéltem, mint normálisan.
ma 03:39
 14/14 anonim ***** válasza:

“Egyik nap összeszedtem a bátorságom, és felhívtam, hogy haljam a hangját, igen, sajnos jól gondoltam, ő volt az.

Mit tudnék érte tenni, és miért csinálja most ezt? Kedvelem, annyira ismertem azért, hogy tudjam, hogy ő nem ilyen lány? Annyira sajnálom, tönkre fogja tenni magát, szeretnék segíteni rajta valahogyan, mert megérdemli.“


Az elejen ki bokhetted volna hogy qurva.. mi nem rejtvény megoldok meg fondolat olvasok vagyunk.. aki qurvanak megy az szereti a baxast errol ketsegeid ne legyenek..

ma 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!