Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az estben mit tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az estben mit tudnék érte tenni? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Adott egy évekkel ezelőtti kiszemeltem, végül semmi nem lett a dologból, mert akkor béna voltam időben kezdeményezni, párszor beszéltem vele pár szót, de tetszett is, és kedveltem is.

Ez volt kb 4 éve, utána egyszercsak eltűnt, és nem láttam már többet, de akkor még facebookon voltak kint képei.

Pár hete viszont az egyik ilyen alkalmi szolgáltatás kereső oldalon, belebotlottam valakibe aki nagyon hasonlított rá, ki volt ugyan takarva az arca, meg ahol láttszott a tetoválásai is, de úgy gondoltam hogy ez ő, a haja meg a magassága, meg a pont ugyan ott lévő tetoválásai miatt.

Egyik nap összeszedtem a bátorságom, és felhívtam, hogy haljam a hangját, igen, sajnos jól gondoltam, ő volt az.

Mit tudnék érte tenni, és miért csinálja most ezt? Kedvelem, annyira ismertem azért, hogy tudjam, hogy ő nem ilyen lány? Annyira sajnálom, tönkre fogja tenni magát, szeretnék segíteni rajta valahogyan, mert megérdemli.


(Nem, nem fogom megadni az elérhetőségét, és se az ottani se az igazi nevét nem mondom meg, nem válaszolok privátra sem)



#Crush #Kiszemmelt
tegnap 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ő nem kéri a segítséged akkor hiába akarsz rajta segíteni.
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bemutatkozott, hogy Kiss Viktória vagyok és onnan tudod, hogy ő az, elmesélte hogy milyen nehéz helyzetben van, vagy csak hiszed, hogy ő az a hangja és a képe alapján? Nem mindegy egyáltalán. Lehet, hogy valaki hasonlít rá, de ha nem kért tőled tanácsot bár ő róla van szó akkor én sem értem, hogy miért akarnád megmenteni. Nincs jogod bele ütni az orrod az életébe kérdező. Sokat elmond rólad, hogy 4 éve mániákusan ragaszkodsz hozzá miközben már rég el kellett volna felejtened.
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biztos hogy ő az, kép meg hang alapján is egyértelmű.
tegnap 23:23
 4/11 anonim ***** válasza:

És elmesélte neked, hogy mi a baja, szeretné ha hőst játszanál? Mert ha nem akkor mit akarsz? Ha a szüleire, rokonaira nem hallgat majd pont te rád fog? Szépen hagyd békén a kéretlen megmentői komplexusoddal és persze a rögeszméddel iránta.

(Kérdező nem létezik kiszemelt/crush 4 éve, de obszeszív kötődés annál inkább. Magadra kéne figyelned helyette mert nem egészséges amit érzel iránta, egy nagyon jó pszichológus kéne neked!)

tegnap 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet mégse ismered...egy élet nem elég rá.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már nem érzek iránta úgy mint régen, az egyértelmű.

De azért úgy érzem, hogy bárkinek tartozok ennyivel, aki valaha is érdekelt, vagy csak barátom volt. Nem tudom miért baj, ha szeretnék segíteni rajta, emberek vagyunk, van aki ismeretlenül is megtenné.

tegnap 23:33
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Azért baj mert nem kérte, hogy segíts rajta.
tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem érzel, miért hazudsz? A kulcsszavak nem a barátság, embertárs iránti empátia hanem a crush és kiszemelt. Hagyd békén és magaddal törődj!
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet ha lenne aki segítene, el se kezdte volna. A szüleivel sem volt sosem jó a kapcsolata, meg a munkahelyén se a kollégáival. Visszahúzódó és magányos volt mindíg is, egyáltalán nem ilyen, nem értem mi történt vele, de szerintem meg fogja ezt bánni amit csinál most, azért kéne valahogy megmenteni.
tegnap 23:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj el hozzá, besz÷ld meg vele, hogy vágyik-e arra, hogy megmentsék. Ha nem, hagyd békén. Akarata ellenére megmenteni valakit ugyanolyan erőszakos dolog, mint bàrmi másra kényszeríteni. Felnőtt nő, el tudja dönteni, mit akar. A felebaráti kötelességet a kérdéssel letudtad.
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!