Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz egy ürüggyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egy ürüggyel megpróbálni ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, viszont élőben nem szoktam túl gyakran látni, de ha látnám sem volna merszem odamenni hozzá, ahogy senkihez sem. Így aztán maradt a Facebook. Bár nem ismerem, de bejelöltem, el is fogadott tegnap. Van egy egész jó ürügy amit meg tudnék neki írni, de hogy hogyan alakulna tovább a beszélgetés azt nem tudom, mert lehet elintézi egy szóval, és meg sem fordul a fejében, hogy valójában milyen szándékkal írtam. Vagy úgyis átlát a szitán minden nő?

ma 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Vagy, minek kell szitázni. Ha valakivel ismerkedni szeretnél, mert szimpatikus neked, miért nem lehet ez megmondani neki? És igen, vállalva a kockázatot, hogy nemet mondd, és akkor majd azt mondod, "Rendben". Egyébként meg ha igent mondd, arra készülj fel, hogy akkor érdekfeszítő beszélgetést is tudj lebonyolítani, akard csinálni, akard megismerni, és bármikor mondhat bármelyik fél nemet és ez oké.
ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy elkezdene veled ismerkedni. Felbátorítana annyira, hogy randira hívd, vagy csak online beszélgetnél vele? Hogyan akarsz kapcsolatot, szexet ha hozzá se mersz szólni élőben? Annyira önbizalomhiányod van, hogy az egyértelműen kihatna a ti kettőtök viszonyára. Mégis mit akarsz így? Gondolkodj el magadon és csak akkor ismerkedj normálisan ürügyek nélkül ha van hozzá merszed.
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt már kapcsolatom, nem is futó, rövid viszony ráadásul, úgyhogy igen, simán merném randira hívni, ha látnám, hogy alakul a beszélgetés, vagy érdeklődő. Az első lépés a nehéz, ahhoz nincs bátorságom, hogy nyílt szándékkal közeledjek és magamra vállaljam a bukást. Inkább mindig is megpróbáltam úgy lavírozni, hogy ne legyen egyértelmű a közeledés, de azért legyen is valami.
ma 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy egyértelmű akkor nem fog érteni téged.
ma 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
S ezen már sem változtatni nem tudok, de nem is akarok az az igazság. Nekem nem hiányzik, hogy lepattintsanak, nem hiányzik, hogy valaki tudja rólam, hogy tisztán, ismerkedési szándékkal kerestem meg. Lehet, hogy nem talál méltónak magához és fel lenne háborodva, hogy mit akarok és neki is kellemetlen lenne.
ma 21:00
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért ne értene? Ha szimpatikus lennék neki, akkor úgyis megpróbálná bővíteni a beszélgetést, nem?

Volt már, hogy valami aprósággal indítottam egy modellnél, akinek napi szinten írtak és kialakult a dolog.

ma 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Akkor minek kérdezősködsz? Írj neki aztán elválik.
ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj neki.
ma 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ürügy is okés... de aztán érdemes nyíltan is kifejezni azért... át lehettérni.


„Szoktalak látni néha az ittésott, és kíváncsi lettem rád. Szeretnélek megismerni. Elhívhatlak egy sütizésre vagy kávéra?”


Ilyesmi...

ma 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezerszer jobban jársz, ha kerítesz valami alkalmat ahol összefuthatsz vele és ráköszönsz, próbálsz beszédbe elegyedni vele, mint az Fb-n írogatni.
ma 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!