Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a hibás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás, amiért jól akartam érezni magam és flörtöltem egy sráccal, aki a barátnőmnek tetszik?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentünk a barátnőmmel egy nagy szülinapi buliba. Már nagyon vártam, és tényleg szerettem volna jól kinézni. Felvettem a fekete bőr miniszoknyámat, egy fehér csipkés topot meg a fehér magassarkúimat. Szerintem tök csinos voltam, és nem is éreztem túlzásnak. A barátnőm is nagyon kiöltözött: fehér miniruhát vett fel, hozzá lila magassarkút. Már indulás előtt beszólt, hogy túl kihívóan öltöztem, de nem vettem komolyan. Ő is eléggé feltűnő volt, nem értettem, miért problémázik ezen.

Amikor megérkeztünk a buliba, minden szuperül indult. Aztán egyszer csak megláttuk, hogy ott van az a srác, aki a barátnőmnek nagyon tetszik. Ez totál meglepetés volt, nem tudtuk, hogy ő is ott lesz. Láttam a barátnőmön, hogy rögtön izgatott lett, és remélte, hogy majd tud vele beszélni. De végül meglepetésemre hozzám jött oda, nem hozzá, látásból ismertük mindketten a srácot amúgy. Elkezdett velem beszélgetni, és ahogy telt az idő, egyre jobban belelendültünk. Jófej volt, és volt köztünk egy kis flört is, nem komoly, csak ilyen apró, játékos megjegyzések, amikkel cukkoltuk egymást. Jól esett, hogy figyelt rám, és tényleg jól éreztem magam vele. A barátnőm közben végig minket figyelt, és láttam rajta, hogy egyre idegesebb. Nem akartam ezzel foglalkozni, mert nem éreztem, hogy bármi rosszat csinálnék csak dumáltunk, párszor próbáltam őt is bevonni a beszélgetésbe, de nem hajlott rá. Amikor vége lett a bulinak, akkor robbant a bomba. Kimentünk a terem mellé ketten és a barátnőm teljesen kibukott, és nekem esett. Elkezdett mondogatni mindent, hogy minek kellett így felöltöznöm, és hogy szerinte direkt úgy viselkedtem, mint aki figyelmet akar magának. Azt vágta a fejemhez, hogy úgy nézek ki, mint egy prosti, és hogy biztos ezért flörtöltem a sráccal is. Azt is mondta, hogy ha nem így néztem volna ki, akkor a srác vele beszélgetett volna, és nem velem. Láttam rajta, hogy nagyon ideges, és már mindenért engem hibáztatott. A végén azt mondta, hogy ha ennyire szeretek feltűnően viselkedni, akkor hazafelé is akár megállhatnék egy sarkon kicsit prostinak. Olyan mérges volt, hogy már nem is próbáltam vele beszélni. Aztán hirtelen elment taxival, és ott hagyott. Azt mondta, hogy eredetileg velem akart volna hazamenni, de most menjek, ahogy akarok, mert neki nincs pénze másik taxira, és nem fogja helyettem kifizetni. Majd azt még hozzám vágta hogy ezzel a külsővel úgyse lesz gond majd fuvart találni magamnak. Én meg ott maradtam egyedül, mert nem volt pénzem taxira. Gyalog indultam haza, és közben végig azon gondolkodtam, miért kellett így reagálnia. Szerintem nem csináltam semmi rosszat. Csak jól éreztem magam, és nem az én hibám, hogy a srác velem beszélgetett, meg hogy kicsit flörtöltünk. Rosszul látom ?



ma 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Van a felső pár százaléknyi hejjespasee, aki miatt régi barátosnék is összevesznek, meg vannak a többiek, akik ha a fejük tetejére állnak, akkor sem érdeklik a lőtéri döglött kutyát sem.
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen barátnőm. Akárki tetszett nekem a pasiknak mindig a barátnőm kellett. Persze ilyenkor én voltam a pótkerék mert ha ő ott volt engem leszartak. Szar érzés ám az ilyen sőt az egyik ilyen sráccal össze is jött és titkolták előlem egy darabig még rá nem jöttem. Nekem pl nincs szükségem ilyen barátnőkre. Persze nem tettél semmi rosszat hiszen a barátnőm se tehetett róla hogy ő tetszik nekik nem én de nekem ez nem kellett. Egyéb okok miatt is de elváltak útjaink.
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Hát hogy miért ennyire a külsőd zavarta azt nem tudjuk, mert az elmondásod alapján ő se apácának öltözött, de persze nem láttuk hogy néztetek ki, lehet hogy durva volt. De kicsit jogosan akadt ki a barátnőd, a baj talán az volt hogy te is flörtöltél a pasival, azt talán nem kellett volna.
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtad, hogy tetszik neki a fiú és te annak ellenére flörtöltél vele az nagyon csúnya dolog. Egy fasz nem kellene, hogy közétek álljon már bocs. Millió más faszi van. Hiába jössz be neki jobban külsőre, vagy hiába visz téged majd ágyba mert könnyűvérűnek tűnsz ha legvégül mégis a barátnőd választja, illetve nem lesz vele, de veled se. Aki képes a barátain átgázolni, nincs rájuk tekintettel az nem jó ember. Természetesen a barátnőd se barátnőd ha ő miatta haragszik rád mert tőle függetlenül kéne hiszen a barátság nem barátság valójában és most derült ki.
ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, hiszen tudtad, hogy mi a helyzet és megbàntod a baràtnődet, ennek ellenére mégis làtvànyosan belementél a jàtékba,mit sem törődve a màsik érzéseivel...
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2

Ez így van

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz, mivel tudtad hogy a barátnőd odavan a csávóért, nem az volt a szitu hogy neked is bejön és majd kiderül hogy melyikőtök tetszik neki. Neked arrébb kellett volna menned amikor odament hozzád flörtölgetni, látványosan offolnod kellett volna, hiszen ismerted a barátnőd érzéseit. Érthetetlen számomra hogy egy ilyen íratlan barátnők közötti alapszabályt magyarázni kell.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!