Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok arra, ha megkérdeznétek ezt a másiktól, és így reagálna?

Figyelt kérdés

- Mik a hétvégi tervek, van már valami program?

- Hát nem megyek át ha beteg vagy, ha erre vagy kíváncsi, nem akarom elkapni.


:)


tegnap 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
- Oké, megértem, de akkor te is értsd meg, hogy ezek után én se akarok rólad tudni.
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint rosszul esne, mert fordított helyzetben én nem mondanák ilyent. Exemmel miután össze jöttünk, néhány hetesek voltunk, amikor összeszedett valamilyen fertőzést. Péntektől vasárnapig nála voltam, ő majdnem végig aludta lázasan, tehát nem éppen volt elfoglaltságom. Egy ilyen után, ha bevágta volna ezt, akkor biztos nem 3 év után szakitunk. Szerintem elég hülye duma, hogy nem akarja elkapni.
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mi a köztetek lévő viszony.

Ha párkapcsolat az azért elég bunkó megnyilvánulás... Mondd neki, hogy szuper, megjegyzed, mert ha ő lesz beteg, akkor te sem fogsz ránézni.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat, meg amúgy nem is arra voltam kíváncsi, hogy átjön-e, mert akkor azt kérdeztem volna, csak gondoltam megkérdezem, mi a program, mert szokott néha találkozni barátokkal, stb. :DD Régebben meg szexeltünk is betegen, ha nem lázas volt valaki, csak enyhébb tünetek. Most én is azon vagyok, hogy elküldöm a francba inkább, hogy akkor hagyjuk, csak nem akarok Messengeren balhézni.
tegnap 23:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha taliztok rakd ki. Nagyon csúnya dolog amit csinál.
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell balhézni. Balhé nélkül is lehet szakítani.
ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam beteg kezdődő kapcsolatban (pár hete ismerkedtünk), kérdés nélkül átjött mindenféle házi gyógyszerrel (értsd: gyömbér, wick kenőcs, ilyesmik), meg levest/teát főzni.

Mindenesetre, most már jobban látom, hogy ez mekkora kedvesség volt.

ma 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es hát ő is normálisabb volt régebben. (Meg mással is volt ilyen tapasztalatom, hogy írtam, hogy beteg vagyok és már kérdezte, hogy hozzon-e valamit, jöjjön-e.) Ezért sem értem, honnan jön ez a hirtelen parasztság.
ma 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!