Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok egyedül ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok egyedül ezzel a gondolattal?

Figyelt kérdés

Már egy fél éve szakítottunk a barátnőmmel, de nekem még mindig nagyon hiányzik. Sajnos nem működött a kapcsolat, nagyon nem úgy jöttünk ki egymással mint az elején és tényleg jobb így, de ettől függetlenül szerettem mindig is. Minden nap eszembe jut és néha szeretnék vele váltani pár szót, hogy hogy van. Öt évig voltunk együtt, számomra hihetetlen, hogy többet nem látom, vagy nem beszélek vele.

Mások azt mondták, hogy hülyeség beszélni az exekkel meg az a normális, ha elfelejtem. Ha lesz másik kapcsolatom engem akkor is érdekelne, hogy hogyan alakult az élete.



ma 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem léptél túl rajta, ennyi az egész. Adj magadnak még időt. Ne akarj vele beszélni.
ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Beteg vagy.

Így meg a kutya nem áll veled szóba ha vele akarsz beszélgetni.

ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem túlléptem, mert ha olyan lányba botlanék, akkor már újra belevágnék egy kapcsolatba, úgy érzem legalábbis.

Ráadásul neki rögtön egy-két hónappal utánam lett új barátja, sokáig nem "gyászolt" úgyhogy nincs semmi mögöttes szándékom.

ma 18:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetni akarok, csak néha váltani pár szót, hogy mi van vele. Egy viszonylag hosszú kapcsolat után mindenkinek az a normális, hogy többet se kép, se hang?!
ma 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Most írtad le,hogy neki hamar lett másik pasi.Szerinted az új párja mennyire örülne neked?Főleg ,ha tud is rola,hogy 5 éves kapcsolatban volt veled.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj neki azt kérdezd meg.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne más párod le se szarnád az exed, de mivel nincs így tudni akarsz róla. De minek? Nem működött. Szerinted majd hirtelen fog a trécselgetés? Hagyd békén, a múltba tartozik. Heverd ki, ha meg szerinted túl vagy rajta jól van akkor ismerkedj, ne ő rajta vekkengj!
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne mond azt, hogy túlléptél rajta, ezt csak magadnak hazudod.

Ha túlléptél volna, nem akarnál vele mindenáron beszélni.

De én azt tanácsolom, hogy NE beszélj vele, mert akkor a büdös életben nem szakadsz el tőle. És újra fogsz reménykedni, hogy veled jön össze.

ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele újra összejönni. De mint embert még attól kedvelem és szeretem, még ha nem is vagyunk már egy pár.

Számomra kicsit mindig is furcsa volt, hogy ha szakított egy pár akik sokáig együtt voltak, akkor utána többet nem beszéltek. De mindegy, akkor csak én gondolom így. Nem fogom keresni, mert valószínűleg a barátja tényleg nem örülne neki.

ma 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem csak te vagy így vele.

Sok boldogtalan ember van, aki nem tud elszakadni a volt párjától.

ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!