Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nő, akit elég jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő, akit elég jól ismerek, egy baráti körbe tartozunk, de nem ő ott a szoros barátom. Észrevettem magamon, hogy beleszerettem, pedig már egy örökkévalóság óta ismerem. Szinte mindent tudok róla, mostanában többet beszélgettünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem fért föntre, ide írom. De az, hogy annyi mindent tudok róla, nem segít. Sajnos emiatt, mintha az életem része lenne, és gyakran eszembe jut. Egyedülálló vagyok, és mostanában az is beugrik sokszor, hogy jó lenne ha itt lakna velem. Mit tegyek?
ma 15:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ma este moziba megyek vele amúgy, kettesben, az új Joker filmre. Nem randi.
ma 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Következőleg randira hívd el és ha igent mond akkor sok sikert a továbbiakban.
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egyértelműen add tudtára, hogy mit érzel iránta, kezdeményezz.

Ha visszautasít, legalább megpróbáltad.

Annál szerintem nincs rosszabb, ha nem teszel semmit és mindig benned marad a "mi lett volna, ha..." érzés. Ennél még a visszautasítás is jobb.

ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg neki sem lehetsz közömbös, ah kettesben megy veled moziba.

Próbálkozz be, hogy legközelebb randira is eljönne-e veled így. :)

ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Észrevettem magamon, hogy beleszerettem, pedig már egy örökkévalóság óta ismerem."


Az a "pedig" szócska nagyon furcsa ott. Én inkább azt mondanám, beleszerettél, MERT ismered. Nem csak egy csini segg, akit jó lenne megbaszni, aztán pár dolgot megtudni róla, és alakítgatni az ízlésedre.


Ez lenne a szerelem. Megismered, és beleszeretsz.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!