Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hódítsak meg olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsak meg olyan nőt, aki nem elérhető online? Úgy értem nincs Facebookja se, mása se. Biztos fenn van 1-2 chat appon, mert nyilván beszél az ismerősökkel, de nem úgy van fenn, hogy idegenek megtalálják. Társkeresőn sincs fenn persze.

Figyelt kérdés
tegnap 19:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda élőben. Ha nem akarsz akkor keress másik csajt.
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
Csevegj vele, hívd el vhova
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Egy a munkahely. Akkor hívd el simán kávézni. Ez így nem konkrét randi, szóval ha nem jössz be neki, még mindig nem lesz kínos.

Ha pedig jól alakul, akkor léphetsz a "következő szintre".

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Ez így nem konkrét randi, szóval ha nem jössz be neki, még mindig nem lesz kínos."


Szerintem jó lenne nem húzni.


Nekem az nem tetszik az online ismerkedésben (és NEM vagyok fenn társkeresőkön), hogy az emberek direkt ködösítenek, nem közlik a szándékaikat. Értem én, hogy rossz az egyenes NEM, de sokkal jobb tudni, és tovább lépni.

tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Menj oda élőben! Nők többsége nem szereti, ha valaki nem mer odamenni, de neten próbálkozik, nem férfias!


Míg ha odamész, legalább lesz esélyed, bátornak mutatkozol, képes vagy cselekedni. Siker nem biztos, de az esély így a legjobb. Már nem félénk tini vagy, tessék rendesen udvarolni, mint a felnőttek!

tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
54%
#24 De itt a kérdezőnk nem is ismeri a másikat, szóval még mindig tartom azt, hogy egy sima kávé és ha szimpatikusak egymásnak, akkor lehet tovább lépni.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"De itt a kérdezőnk nem is ismeri a másikat"


És ez az, amit nem értek, köszönöm. Hogy akkor mi alapján akarja elhívni?

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
#27 Vonzónak találja külsőre, ez bőven elég. Azért írtam a sima kávét, mert ezáltal kicsit meg is ismerheti, de mégsem randi (ergo nem lesz kínos később).
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

28# Nemtom, ha hozzám random odajönne a munkahelyen egy olyan kolléga, akivel az életben soha nem beszéltem még, hogy menjek vele kávézni egyet, furcsán néznék rá. Hacsak nem kifejezetten nekem is bejön titokban és alig vártam, hogy megszólítson, de ugye nem csak az ilyesmikből lehet jó kapcsolat, csak egyéb esetben más taktika kell, mert ha nem néztem ki magamnak én is már őt, akkor nem fogok vele kávézgatni menni, munkahelyen általában a munkahelyi haverjaival kávézgat az ember.

Úgyhogy ha nincsenek beszélgetőviszonyban, előbb azt kell kialakítani. Ha a kérdező nem az a magabiztos, laza fajta, akkor pláne nem tudná jól előadni, hogy kávézni hív egy “idegent”. Kevésbé direkt megközelítés kell, ha már beszélgettek 2-3x egymással pár mondatot, utána lehet hívni ide-oda.

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Vonzónak találja külsőre, ez bőven elég."


Nekem ez baromi kevés lenne.

tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!