Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hódítsak meg olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsak meg olyan nőt, aki nem elérhető online? Úgy értem nincs Facebookja se, mása se. Biztos fenn van 1-2 chat appon, mert nyilván beszél az ismerősökkel, de nem úgy van fenn, hogy idegenek megtalálják. Társkeresőn sincs fenn persze.

Figyelt kérdés
tegnap 19:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem azt kell csinálni, ami könnyű, hanem azt, ami eredményesebb lehet.
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Online barátságot kötni😃 Én fent vagyok mindenhol, de nem írok vissza olyanoknak, akikkel nem vagyunk eleve beszélgetőviszonyban élőben. Mármint ha ismerem az illetőt, akkor persze visszaírok az első 1-2 üzenetre udvariasságból, de ha azt látom, hogy ez most aktívan chatelni akarna, akkor lerázom, hogy bocs de most mennem kell a dolgomra.
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen neten ismerkedni red flag. Ott valami gond van a csávóval.
tegnap 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Fogd a tökeidet és probald meg akkor szemelyesen, gyakran talalkoztok, vagy munkatars? Nem kell rogton leterdelni ele es szerelmet vallani, mert attol tuti elfut, de par apro figyelmesseget (meghivod egy kavera vagy viszel neki csokit), par bókot is elejthetsz.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered?
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Kigondolok egy stratégiát akkor.
tegnap 20:06
 17/34 A kérdező kommentje:
Munkahelyről, de nem látom minden nap.
tegnap 20:06
 18/34 A kérdező kommentje:
Mindig is tetszett, csak eddig volt valakije, és fülembe jutott, hogy már nincs.
tegnap 20:07
 19/34 anonim ***** válasza:
58%

Csak online szeretsz ismerkedni még az élő ismerősökkel is. Munkatárs. Friss szakítás. Hallod, ez egyre rosszabb lesz.

Szerintem inkább hagyd ezt az egészet. Ha elcseszed és beégsz (amire itt elég nagy esély van sajna) akkor ugyanúgy össze fogtok futni a munkahelyen továbbra is. És az eléggé kínos lesz, minden egyes alkalommal mindkettőtök számára.

tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert bro! Csak merj lépni. :D
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!