Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedtek azzal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedtek azzal aki tetszik?

Figyelt kérdés

Ha van olyan pasi aki bejön, de csak látásból ismered, vagy alig, akkor annak a tudtára adod egyértelműen, hogy tetszik, vagy nem?

Vagy inkább megvárod míg kezdeményez ő, mert úgy gondolod, hogy úgyis lép, ha akar valamit?



ma 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudom titkolni se.
ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy idióta. Röhögök mint egy retardált, elpirulok és teszem magam. Komolyan. Idióta vagyok. Rendesen gyűlölöm magam érte, de akinek bejövök annak ellenére az eltűri míg át nem megy rajtam az idióta korszak. 🤣
ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ugyanez.

50 évesen! 🤣

ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hmmm... Akkor elég rossz helyzetben vagyok, mert velem senki sem viselkedik így. Akkor nem is tetszem egy nőnek sem valószínűleg.
ma 17:23
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem szép nőként én "nem lehetek" egyértelmű... Várni szoktam, és milyen helyesen teszem, mert sosem történik semmi, ez által be is bizonyosodik, hogy csak én szerettem volna valamit.
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4# Ha látásból ismer valaki, az nyilván nem fog neked röhögcsélni és társai, az előző válaszolók feltételezem beszélgetőviszonyban vannak azzal, aki tetszik nekik és vihognak mellette. Szóval előbb valami ismeretséget kellene kialakítani nőkkel, aztán utána felmérni, hogy viselkednek. Nekem pl van aki tetszik most, de nem beszéltünk még szinte egy szót sem, mert ritkán futunk össze és mást csinálunk munkahelyen, más területen. Ha véletlenül ott van a közelemben, inkább rá se nézek, mintha nem létezne😃 Valószínűleg ha kezdeményezne valami beszélgetést, akkor én is az előzőekhez hasonlóan viselkednék. (De szerintem házas az illető, szóval jó ez így.)
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Én rám akkor is rám jön a nevetés amikor szemezgetek valakivel mert nem bírom másképp levezetni a feszültséget, stresszt. Általában próbálom vissza fogni magam, de ha nagyon tetszik a nagy zavarban jön az idétlen vihogás, szerencsére volt olyan aki velem együtt csinálta mert hasonló típus.

ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem titkolni bármi áron, sajnos nem mindig elég jól.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

OFF - 5-ös "Várni szoktam, és milyen helyesen teszem, mert sosem történik semmi"

Akkor mégsem teszed helyesen.

Mást kell csinálnod, hogy történjen valami. Mondjuk mosolyogni.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig hülyén viselkedem. De van, hogy próbálom tudtára adni és van hogy inkább nem és átnézek rajta mert van barátnője vagy csak összevagyok zavarodva. Vagy inkább úgy vagyok vele nem kell senki.
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!