Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedtek, annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedtek, annak a közelében aki tetszik nektek, de közben van párotok?

Figyelt kérdés
Gondolom ez megesik sok mindenkivel. Valaki megtetszik, esetleg vonzalom is van az irányába, de közben ott van a párotok. Akkor ha találkoztok, vagy a közelében vagytok, annak a személynek, aki tetszik, hogy viselkedtek? Mennyire próbáljátok titkolni, hogy bejön nektek? Vagy látszik rajtatok?

2023. jún. 30. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem látszik. Nem mutatom ki, de ha esetleg arra terelődik a téma, nem tagadom le a párom előtt. Volt már ilyen, neki is nekem is nagy szám. A másik ember előtt letagadnám, mert úgysem releváns.
2023. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

"de közben ott van a párotok"

Ha De-nek, akadálynak tekinted, akkor nem tekinted a párodnak. Kár semmi-álkapcsolatban lenned, ha az neked nem jelent semmit.

2023. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Én simán képes vagyok uralkodni az ilyesmi érzéseken, max kiélem pár fantáziában és hamar lezárom magamban. Nyilván senki közeledésére nem vagyok nyitott egy elkötelezett kapcsolatban, így nem változtatok a viselkedésemen. Nem egy nehéz művelet, csak némi önismeret és önuralom kell hozzá.

Sokan azt mondják, hogy ha igazán szereted a párod, akkor soha nem tetszhet meg más.. Én ebben nem igazán hiszek. Biztos van rá példa, de szerintem hosszú kapcsolatban, meg hullámvölgyek során ezek természetes érzések, bárkivel előfordulhatnak. Viszont innentől kezdve a cselekedeteink döntik el, hogy mi lesz a továbbiakban. Egy sima vonzalom csak akkor mélyül el, ha ennek teret adunk, amire én nem vagyok hajlandó. Inkább megvizsgálom magamban, hogy mi hiányzik, miért jött elő és aszerint rendezem.

2023. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha van párom kb másokat észre sem veszek mert eltörpül mellette mindenki.
2023. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es... nem akadályként írtam, csupán így sikerült a megfogalmazás... amúgy meg, hogy tisztán láss, nekem nincs párom. A másik félnek van, ezért is tettem fel a kérdést, hogy esetleg próbáljak tisztán látni. Ja és mielőtt valaki abba is belekötne, nem... nem szeretném senki párját elszeretni.
2023. jún. 30. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Én azt tapasztaltam, mikor eljegyzett nő közelében voltam, hogy:

- folyamatosan a haját, arcát érintette,

- alig tudott beszélni,

- mikor előttem volt (háttal), vissza nézett és mosolygott,

- mikor előtte láttam, nem mert a szemembe nézni, de mikor elmentem, rám nézett, de addigra természetesen már nem rá néztem,


Szóval igencsak zavarban volt.


Mikor a boltban a barátja előtt elé álltam, kicsit arrébb állt és mosolygott.


De sajnos el van jegyezve...

2023. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem szokott megtetszeni senki csak úgy, szóval nincs mit titkolni.
2023. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Dunát lehetne rekeszteni jóképű férfiakkal, persze hogy van köztük, aki tetszik, gyakran lehet látni jó pasikat.

Ettől a viselkedésem nem változik, hiszen lényeges tényező, hogy van párom, és ő nem csak egy random helyes pasi, hanem a szerelmem.

De még ha nem lenne párom, akkor sem jönnék zavarba, vagy ilyesmi, minden egyes vonzó férfi előtt. Ezt illik kinőni felnőtt korra.

2023. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

"De még ha nem lenne párom, akkor sem jönnék zavarba, vagy ilyesmi, minden egyes vonzó férfi előtt. Ezt illik kinőni felnőtt korra."


Na ez az. Kb 20 dolgot tudok mondani, ami zavarba hoz a hétköznapi életben, a másik ember kinézete nincs ebben benne.

2023. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es.. én is így vagyok :D amúgy meg nyilván minden egyes vonzó férfi előtt nem gondolom hogy zavarba jön mindenki... konkrétan olyanra gondolok, akit nyilván jobban ismersz és kialakult a vonzalom iránta.. szóval nyilván közelebbi emberre gondolok, nem olyanra akit meglátok az utcán stb...
2023. jún. 30. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!