Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Ti hogyan viselkedtek annak a nőnek a közelében aki tetszik, vonzó számotokra?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szóba elegyednék vele, kicsit flörtölnék, és egyből elhívnám találkozóra.


33F

2017. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mit akarok tőle,mennyire ismerem.

1000 féleképpen lehet a nő tudtára adni,hogy bejön nekem.Erre nincs szabály.

Nyilván kedves vagyok vele,rámosolygok,stb.

De ezekre gondolom te is rájöttél,annyi eszed csak van.

2017. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszabb ***** válasza:
Tetszeni tetszhet, de összejönni nem feltétlenül szándékozok vele. Szóval semmit se csinálok.
2017. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megkülönböztetett figyelmet kap tőlem, olyat, amilyet senki más. Ez amúgy a nőknek tetszik is, szeretik, ha különleges bánásmódban részesülnek. Ha pl. leülök vele beszélgetni, neki kihúzom a széket, lesegítem a kabátját, megkérdezem, milyen volt a napja, ha szomorú, megtudakolom, mi bántja, stb... Ezek azok a dolgok, amiket kontrollálni tudok.


Aztán vannak azok, amiket nem - ilyen a remegő térd és láb, az esetleges zavarba jövés, gombóc a torokban, "pillangók a gyomorban", egész testet átjáró bizsergés, ha meglátom, stb... Ezek önkéntelenül jönnek ilyen helyzetben, nem tudok velük mit kezdeni.

2017. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat eloszor is mindig a kozelebe akarok ferkozni, nezem es azt akarom hogy o is lasson. Ha mar ismerjuk egymast akkor is vele akarok beszelgetni vagy eppen ugy teszek mintha nem erdekelne -pedig valojaban...- ha mellettem all akkor kihuzom magam hogy magasabbnak tunjek, ha rovid ujju polo van rajtam akkor feszitek :D

No meg produkalom magam, hogy ram figyeljen :) De ha nem valik be baromi frusztralt leszek, olyankor van hogy elkezdem kostolgatni vagy bunkozni vele mint az oviba epp csak a hajat nem huzom meg, de olyankor mar legalabb ram figyel es ez egyebkent be szokott jonni mert legalabb gondol ram/gondolkodik rajtam es mivel nem nezek ki rosszul es egyebkent nagyok hulyegyereknek se tartom magam ezert ez csak jo. Tudom en nagyon tipikusan viselkedek, de nekem a szerelem elveszi a jozan eszem.

2017. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában belecsípek a fenekébe.
2017. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változó, ha ismerem korábbról, akkor kevésbé izgulok, mosoly, próbálok a szemébe nézni stb., és sokat beszélgetni vele, minél többet kettesben, aztán előbb-utóbb elhívni konkrétan találkozni. Ha nem ismerem korábbról, akkor marad a szemezés és a mosoly és megpróbálom összeszedni minden bátorságomat, hogy odamenjek hozzá.
2017. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
flörtölök vele 1000rel, érdeklődöm a hogyléte felől, ugratom, szívom a vérét
2017. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!