Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedtek, annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedtek, annak a közelében aki tetszik nektek, de közben van párotok?

Figyelt kérdés
Gondolom ez megesik sok mindenkivel. Valaki megtetszik, esetleg vonzalom is van az irányába, de közben ott van a párotok. Akkor ha találkoztok, vagy a közelében vagytok, annak a személynek, aki tetszik, hogy viselkedtek? Mennyire próbáljátok titkolni, hogy bejön nektek? Vagy látszik rajtatok?

2023. jún. 30. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De nem tud kialakulni a vonzalom.
2023. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha már ismerem egy ideje, akkor nem vagyok zavarban, volt ilyen kollégám, jóban voltunk, de nem hiszem, hogy látszott volna, mert másokkal is ugyanolyan közvetlenül viselkedtem, viccelődtem, stb ahogy vele is. Mondjuk nem is volt célom, hogy titkoljam, nem feszengtem ezen, csak annyi, hogy nyilván nem nyomultam rá konkrétan, nem volt érintgetés meg direkt flört.

Ha idegen és tetszik, akkor nagyobb eséllyel leszek zavarban, de ezt meg nem feltétlenül tudom irányítani, de őszintén szólva szerintem utoljára általános iskolában volt ciki, ha valaki megtudta rólad, hogy tetszik neked az illető, szóval szerintem soha nem volt olyan, hogy azon aggódtam volna, hogy nehogy megtudja a másik, ha esetleg kezdeményez, akkor el tudom utasítani szavakkal, ennyi. Amíg nem szándékosan viselkedek úgy, mint aki azt várja, hogy kezdeményezzenek nálam, addig tiszta a lelkiismeretem.

2023. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lelkisérült vagyok, kizárt, hogy valaki annyira tetsszen pusztán a külseje alapján, úgy hogy semmi sincs köztünk, hogy izgulnom kéne, hogy mit szól hozzá a párom.
2023. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!