Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik mindennap szexelnek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik mindennap szexelnek azok mindennap leborotválják ott?

Figyelt kérdés

mert gondolom senki sem szereti ha dzsungel van a párjának :S

de hogyha mindennap vagy minden másnap borotváljátok akkor nem pöttyösödik ki???

vagy nem is foglalkoztok vele???

15L


2010. nov. 4. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Hetente borotválom,a párom is az övét, mert addigra nő ki annyira a szőr, h már borotválható és nem fáj és persze akkor még nem dzsungel.

Ha leszedném utána 3 nappal a kis sörtéket akkor állandóan piros pöttyös lenne és az se vmi szép látvány.

2010. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*dina*, ugye te nem fehérvári vagy, és dénes vezetéknevű? :D
2010. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hmm...gyanta??
2010. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát.. én 3naponta borotválom és akkor az úgy jó.:D
2010. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3 naponta borotválom, vagy egymásnak borotváljuk :D
2010. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom 15 évesen nehéz lesz megérteni,de van,aki a szőröset szereti.Ezzel válaszoltam a kérdésedre is asszem.
2010. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem abszolút hidegen hagy, hogy a barátomnak milyen, és Őt se érdekli, hogy nekem milyen. Ha kedve van, leborotválja, én meg általában le szoktam, csak hogy nekem mindenféle szőrtelenítési mód után kipattog másnapra, és fáj is, úgyhogy inkább még kérni is szokta a barátom, hogy ne csináljam, mert nem szeretné, hogy nekem fájjon. Igaza van az előzőnek, talán nehéz elhinni, de ha 2 ember igazán szereti egymást, akkor az ilyen külsőségek egyáltalán nem érdeklik őket a másikon. 20/L
2010. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért nem semmi így kijelenteni hogy "az ilyen külsőségek egyáltalán nem érdeklik őket a másikon". bocsi de ez nagy baromság. tényleg nem kötekedni akarok de a szex azért jelentős részben a "külsőségekről" szól. akkor is ha őszintén szeretik egymást stb. de szexuálisan mindenkit az stimulál nagy részben hogy mit lát (ffiaknál még jobban) és érez fizikailag. és persze annak is nagy szerepe van hogy emocionálisan mit érez. szóval ez így a 2 keverékéből tevődik össze, úgyhogy azt mondani hogy a külsőségek egyáltalán nem számítanak elég nagy hülyeség. persze nyilván ez a szőrös vagy borotvált kérdés nem olyan nagy dolog a legtöbb ember a szerelmét elfogadná ígyis úgyis még ha neki jobban be is jönne másképp mint ahogy van. de mindenkit az izgat ha olyat lát ami tetszik neki, a szex szerelemből ÉS testi vágyból van ideális esetben.
2010. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!