Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek van értelme a szexnek érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs.

tegnap 17:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem testi vonzódásra gondoltam, de azt hittem ezt mindenki meg fogja érteni."


A vonzódás az egy összesség. Lehet bármilyen jó pasi valaki, ha ezt teljesen lerombolja akkor, ha megszólal vagy rád néz bárgyú tekintettel.

A vonzó nem csak szép, annál több.

Nem értem, mire gondolsz. Egy csomó ember van, akit vonzónak találok, mint személyiséget, emberi lényt, vagy hasonló az értékrendünk, de nem akarok velük szexelni, mert testileg nem vonz.

tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Egyébként én egyetértek és meg is akartam toldani korábbi válaszomat, miszerint érzelem nélkül is van értelme, csak nem megy. Hogy a vonzalom is érzelem. Csak nem akartam ragozni.

Én 1x mentem bele ilyen futó dologba, ,,csak" vonzalomból, mélyebb érzések nélkül. Nagyon tetszett, alig vártam, hogy hozzámérjen. Aztán maga szex jó szar volt. :D Nem tudtam vele annyira lelazulni így.

Úgyhogy én inkább azóta nem, csakis akkor, ha a vonzalomnál mélyebb érzelmeim is vannak már, akkor így fogalmazok. Tehát (alakuló) kapcsolatban.

tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A lepontozást nem értem, miért kaptam, de nagyon sokszor azt kívánom, bárcsak ne lennék ekkora nyomorék. Lehet férjnél lennék már régóta.
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt két szexkapcsolatom. Szerelmesek voltunk egymásba? Dehogy.

Mégis kedveltük egymást és a szex is kifejezetten jó volt.

Érzelmek alatt, kérdező, gondolom a szerelmet értetted. Tehát akkor én érzrlmek nélkül feküdtem le ezzel a két férfival? Ezt azért nem jelenteném ki.

Arról nem is beszélve, hogy életem szexei voltak...

ma 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!