Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek van értelme a szexnek érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs.

ma 17:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A szex nem szükséglet egy normális ember számára.
ma 17:58
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem értelme nincs, hiszen örömforrás a kielégülés.

Nekem szimplán nem megy érzelmek nélkül, így nem csinálom.

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem szükséglet...de ha van olyan aki tetszik és valamennyire ismeri az ember az miért ne szexelhetne?

Nekem is kellemek érzelmek...de nem vagyunk egyformák.

N 32

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
Nincs. Ha szerelem nélkül kéne szexelnem, vagy pánikrohamot kapnék, vagy leállna a testem, mintha hibernálódnék.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Milyen érzelmekre gondolsz? Vonzódás kell, különben miért is szexeljek vele. Szerelem nem feltétel.
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként mindenki dobálózik ezzel az "érzelem nélkül nincs szex" dologgal.


Gyerekek, a vonzalom, még ha csak fizikai is, az ugyanúgy egy érzelem.


Egy nő nem fogja szétdobni a lábát valakinek, ha nem vonzó számára a férfi. Most tekintsünk el a hivatásos k.rváktól, maradjunk az egyszerű embereknél.


De akinek szétdobja, annál van érzelem. Lehet nem szerelem, lehet nem életre szóló elköteleződés, de vonzódik hozzá, a vonzódás pedig szintén egy érzelem.

ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem testi vonzódásra gondoltam, de azt hittem ezt mindenki meg fogja érteni.
ma 19:41
 18/22 anonim ***** válasza:
Persze
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

17


Teljesen mindegy mire gondoltál, mert leírom újra, a testi vonzódás ugyanúgy egy érzelem.


Tehát ha meglátsz valakit aki szép és vonzó számodra, elkezd hevesebben verni a szíved, a pupilláid kitágulnak, ergo érzelmeket vált ki belőled a látványa.

ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Én ritkán vagyok szerelmes.És az se jelenti azt,hogy összeillünk az ágyban.

Tüzet oltani meg a moslék is jó.

Van,amikor megdugnál valakit,mert bejön.Van,amikor meg csak viszket.Jó szexpartnert viszont nehéz találni.

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!