Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő gyerekesen össze - vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő gyerekesen össze - vissza vásárolgat mindent , hogy el tudjunk költözni nem gyűjt hanem két kézzel szórja a pénzt . Tudja , hogy nem szeretek a jelenlegi helyen lakni de inkább költekezik . Mit tennétek ?

Figyelt kérdés
Pár éve lakunk együtt és tudja , hogy a rossz közérzetemet a jelenlegi ház és környezet okozza . Tudja , hogy nagyon szeretnék visszamenni a falumba és ott élni akár vele . Ennek ellenére ő minden xarságra elcseszi a pénzt nem spórol nem gyűjt mint én , hogy ez az elképzelés megvalósulhasson . Pedig állítása szerint ő sem szeret itt és szeretne velem együtt elmenni innen . Ehhez képest minden más fontosabb neki, mint az , hogy a jövőt építgesse velem közösen . Állandóan a saját hobbijait finanszírozza a mostani házba sem akar beleölni semmit , hogy legalább kicsit otthonosabb legyen . ( szerinte 10- 20 ezer ft félretétel ha úgy van semmit sem ér , azt inkább költsem el én is ). Ami van mindent én veszek a jelenlegi házunkba is . Ha konyhába veszek gépet akkor ő elmegy szórakozni inkább , vagy üzletekben pazarol . Nem érzem felelősségteljes felnőttnek , hanem inkább egy gyereknek aki megrekedt egy bizonyos korban . Ti mit gondoltok , lesz ennek hosszú távú jövője ? Vagy én se öljek bele semmibe több pénzt és pattanjak ? 30 / n
ma 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Hazasok vagytok?

Kie a haz, amiben eltek?

ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem csak simán nem ért a pénzhez, nem tervez előre.

Ha tényleg fontos az ügy, akkor kezeld te a pénzt otthon.

ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"minden más fontosabb neki, mint az , hogy a jövőt építgesse velem közösen"

Itt van a kutya elásva.

ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdésre te is tudod pontosan a választ. Nem fog megváltozni, ha így viszonyul a pénzhez, mindig meg fogja magyarázni, oh most csak erre költöttem, de belefér a költségvetésbe, majd később költünk arra, amire te szeretnél, ej ráérünk arra még. Jobban jársz, ha szétmentek, te spórolós vagy, ő költekező. Egy barátnőm ugyanígy volt a pasijával, volt neki egy garzonja. A pasija azt mondta, menjenek kertesházba lakni, majd gyűjtenek, a vége az lett, nyilván a barátnőm is hibás volt benne, de a fickó meggyőzte, vegyenek fel hitelt a garzonra, mert belevág valamibe, amiből lesz sok pénz. Mára a lakást elvitte a bank, a csaj most albérletben él.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Közös a ház. Erre volt pénz mikor megvettük .
ma 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:

"nagyon szeretnék visszamenni a falumba és ott élni akár vele"

Mi akadálya? Főleg, hogy ő is szívesen menne.

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor szépen el lehet adni azt a lakást és vissza menni a faludba. Ha nem akarja eladni akkor fizessen ki és hagyd ott a francba. Ő leszar téged magasról.
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincsen felújítva így semmit sem kapunk érte. Ugyan úgy kertesbe akarunk menni. Amit a jelenlegi állapotért kapnánk (ha így adnánk el ), szinte semmire sem lenne elég . Ezért is vagyok érhetetlenül csalódott . Mert inkább elkölti a pénzt ,mint hogy ennek nekilátna megcsinálni és a kapott pénzből elhúzhatnánk .
ma 10:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Hitelt nem akar felvenni mert egyszer már megszívta a szülőkkel emiatt . A konkrét történetet nem ismerem ezzel kapcsolatban , de állítólag amikor bedőltek a hitelek nem kevés pénzt adott a szüleinek . Na most , ez vagy igaz vagy nem ..
ma 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!