Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van jelen az életedbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen az életedben az exed? Nem zavarja a jelenlegi párod?

Figyelt kérdés
júl. 30. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, nem foglalkozom exekkel. Nincs harag, de nem látom értelmét. Párom ugyanígy áll a témához.
júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Az én barátom tartja a kapcsolatot az exével még mindig. (Szex állítólag sosem volt közöttük, csak "havernő".)
júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Semennyire.

Átlagban ha kidobom őket írnak egy regényt, hogy sajnálják kezdjük újraújra de annyit válaszolok egyből, hogy “szia ok szia” és le is vagyok tiltva. Szal e miatt nem kell aggódnia egyik páromnak se.

De a jelenlegi helyzetekből kiindulva a partnereim 70%-a még mindig tartja a kapcsolatot az ex-el és össze is járnak mert“ nem volt más de mivel már te vagy ő nem lesz”. 1x fürödtem be ilyennel azóta RED FLAG!

júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tartom velük a kapcsolattartást semmilyen módon.
júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem tartom velük a kapcsolatot.
júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha ki dobnak vki miatt akkor én vissza sem nézek.
júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jo baratok maradtunk, nem zavarja, neki is jo baratja lett.
júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy exemmel tartom a kapcsolatot baráti szinten. Férjemet nem zavarja, többek között mert soha nem hazudtam róla, vagy titkolóztam, és korán be is mutattam őket egymásnak. Valójában baromi jól kijönnek, vannak hasonló hobbijaik, érdeklődési köreik, amikről tudnak dumálni. Na meg nem is arról van szó, hogy folyamatosan dumálnánk, meg egymás nyakán lógnánk. Kb havonta egy "mizu feléd?" meg nagyobb baráti összejövetelekre elhívjuk.
júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem meghalt. A barátom viszont tartja a kapcsolatot a volt feleségével, ami elég zavaró.
júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Exemnek volt egy kisfia. Vannak azok a lányok, akik fiatal korukban keresik a megmentő herceget aki majd kiszakítja öket a "szigorú otthoni környezetből". Szóval exem 22-23éves volt amikor a kisfia született. Apuka egy mélyen vallásos szektás pali volt , akit az anyukája irányított. Amikor a kisfiú 6 éves volt akkor jöttem össze exemmel. Képlet az volt, hogy a gyerek apja exem szülei háboruztak. A gyerek apja és exem háborúztak. Exem 28 éves volt és a szülei és a nővérei bármikor be tudták fenyíteni a gyerekkel. A gyerek apja, exem exe nekem sírt . Néha rámírt, hogy hívjam fel:))
júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!