Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van jelen az életedbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen az életedben az exed? Nem zavarja a jelenlegi párod?

Figyelt kérdés
júl. 30. 18:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem tartom a kapcsolatot egyik exemmel se. A barátom se.
júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem tartom velük a kapcsolatot. A páromnak meg nincsenek exei.
júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálunk jelenleg semennyire. Egy tiszavirág illetőt ismert párom, jól el is beszélgettek, ráadásul nagy problémánkban ő tartotta bennem a lelket. Konkrét előző exem egyszer felbukkant úgy, hogy utólag jött rá dolgokra és bocsánatot kért. Kétszer kicsit beszélgettünk, ennyi, és páromat nem zavarta. Párom egyrészről nagyon laza, nyugodtan elmehetnék erdőbe is sétálni exemmel és meg sem ugrana az EKG-ja. :D :D Őszintén: lenne is hozzá kedvem. Másrészről tudja jól, hogy mennyit tettem érte és soha nem csalnám meg.


35/F

júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Két exem van. Az elsővel egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, ő le is tiltott, mert fel mertem neki róni, hogy megcsalt. :D Távkapcsolat is volt, tehát kb. az is lehetetlen lenne, hogy véletlenszerűen összefussunk. A második exemmel egy hobbitevékenységet végzünk, de nem egy szinten, úgyhogy max. hobbival kapcsolatos rendezvényeken találkozunk futólag. Ott kb. csak annyi történik, hogy ha éppen fél méterre állok tőle, akkor köszönünk egymásnak, nem bánunk egymással kifejezetten ridegebben, mint bárki mással, de nem is keressük kifejezetten egymás társaságát. Utána kapcsolatom még nem volt, csak ismerkedésem, de ő teljesen elfogadta ezt a szituációt (egyébként exemet is ismeri).
júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

2 exem van.


Az egyikkel nem tartom a kapcsolatot. Nem váltunk el haragban, szakítás után pár évig még írtunk egymásnak szülinapon pl., de többé nem volt semmi közös dolgunk, így ez elkopott. Már vagy 6 éve nem beszéltünk.


A másikkal tartom a kapcsolatot, találkozni nem igazán szoktunk (kettesben soha, társaságban néhány évente 1x) de chaten gyakran beszélünk, van egy csomó téma ami nem igazán érdekli egy ismerősömet se rajta kívül, jó vele kibeszélni. :D Páromat nem zavarja, ők ketten régebb óta ismerik egymást, mint én bármelyiküket.. volt hogy párom hívta meg közös programra, illetve egyszer párom elutazott pár napra, én megjegyeztem hogy még nem is tudom mit csináljak addig, ő meg egyből mondta hogy hát hívjam át ezt az exem, és nem nagyon értette hogy miért nem tartom jó ötletnek. :D

Szerencsére a párom nem érzi úgy, hogy a 8 közös évünket fenyegetné egy kamaszkori féléves járogatás emléke.


A párom nem tartja a kapcsolatot egyik exével se, ha tenné akkor engem az zavarna ha titkolózna meg élőben találkozgatnának... de felőlem ő is chatelhetne semleges témákról vele, az nem lenne gond.

júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
júl. 31. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!